Mine põhisisu juurde

Kosmeetikakott reisile – mis selles kindlasti olema peab

23. juuni 2022notino
Suvi on täies hoos ning see tähendab ühte – tuleb otsustada, kus veeta puhkus. Kuhu ma ka ei sõidaks, võtan ma kindlasti kaasa ühe olulise kaaslase. Oma kosmeetikakoti. Milliste nutikate asjadega seda täita ning kuidas teha nii, et tee peal miski välja ei voola ega pudise? Mina tean ja räägin meeleldi ka teile!

Valige kosmeetika jaoks õige kott 

Kõige tähtsam on loomulikult valida välja selline kott, kuhu kõik kenasti ära mahub ja kust on mugav asju otsida. Mõnele inimesele piisab ühest väiksemast kosmeetikakotist, mõni (näiteks nagu mina) vajab aga kaht parajalt suurt kotti. Üks on ju kehahooldusvahendite ja teine meigi jaoks, kas pole? 

Nii on minu esimene valik kosmeetikakohvrike Notino Charm Collection. Sellesse mahub ära kõik vajalik ja mõnikord ei olegi teist kotti tarvis! Kõik pudelid panen ma sellesse püsti – kohvrikesel on neli vahet ja mõned tooted mahuvad sellesse ära isegi tavasuurusega pakendis. 

Kui te ei ole selline hull ilutoodete järele nagu mina ja teile piisab millestki väiksemast, siis soovitan läbipaistvast kosmeetikakotti BrushArt Berry. Siis on teil kõigest hea ülevaade ning lisaks on seda ka väga lihtne pesta. 

Tooted

NIPP: kui ma juba räägin mitmesugustest nutikatest asjadest reisimise jaoks, siis ei saa ma kindlasti jätta mainimata ka oma lemmikut – reisiehtekarpi Notino Classy Collection. See on just paraja suurusega nende paari ehte jaoks, mille ma reisile kaasa võtan. Karp käib kinni tõmblukuga, nii et sellega on tõeliselt mõnus reisida. 

Vältimatult vajalikud asjad igasse reisikosmeetikakotti 

Soovitan kaaluda pakkimisel kahe võimaluse vahel. Üks variant on muretseda endale kosmeetika jaoks korduvkasutatavad reisipudelid, millesse te valate tooted ümber. Teine variant on osta kohe reisipakendis kosmeetikatooted, mida te olete harjunud kasutama. 

Reisipakendite miinus on ehk ainult see, et kõigil toodetel ei pruugi olla miniversiooni.

Seega tuleb sageli otsida mingit alternatiivi. Kui soovite olla kindel, et kõik teie lemmiktooted kaasa saavad, siis muretsege endale kosmeetika jaoks tühjad reisipudelid kollektsioonist Notino Travel Collection ning tehke endale toodetest ise väikese vaevaga reisimiseks sobivad variandid. Ka oma lemmiklõhna võite panna täidetavasse pihustiga pudelisse ja nii ei ole teil tarvis minipakendis parfüümi otsida. 

Mina olen selles osas veidi laisk ning seetõttu ostan kohe minipakendis tooted. Eelkõige otsin keha- ja juuksehooldustooteid, aga ka mõningaid meigivahendeid. Need võtaksid mul nimelt täissuuruses kõige rohkem ruumi. 

Ning kuna asjade pakkimise põhjus on eelkõige see, et ees ootab sõit päikese kätte, mõtlen ma selle peale ka hooldusvahendite valimisel. Igat tüüpi juustele teeb rõõmu päikesest kahjustatud juustele mõeldud kosmeetikakomplekt Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect. Selles on olemas nii šampoon, hoolduskuuri tegemise kui ka pihustatav vahend, rääkimata kotikesest! 

Selliste juuste jaoks, mis on kuivad või kahjustunud ka juba ilma päikesekiirte mõjuta, proovige osta komplekt Moroccanoil Repair või Moroccanoil Hydration. Mõlemas komplektis on lausa neli toodet ja lisaks neile ka stiilne kotike. Ja mis siin rääkida – neid ei ole kunagi piisavalt. 

NIPP: kas soovite meigitooted reisile kaasa pakkida, kuid ei taha võtta peaaegu ühtegi toodet kaasa täissuuruses? Ka see on lihtne. Komplektis Shiseido Benefiance on nimelt olemas kõik, mida te vajate igapäevaseks lihtsaks meikimiseks puhkuse ajal. Näiteks silmapliiatsi, huulepulga, highlighter’i, aga ka näomaski ja -seerumi. Kõik see on ühes nägusas kotikeses – just nii näeb välja tõeline reisikosmeetika. 

Kuidas pakkida kosmeetikat reisile kaasa? 

Viimane küsimus on, kuidas pakkida kõik nii, et tee peal miski katki ei läheks ega välja ei voolaks. Ma mõistan, et lennu- või raudteejaama töötajatel on minu armsast highlighter’ist või mitsellaarveest üsna ükskõik – seega ma pean ise tagama, et nendega pagasi käitlemisel midagi ei juhtuks. 

Tooted

Mis on kõige tähtsam? Ärge võtke kaasa midagi, millel on vilets, reisi peal kergesti lahti tulla võiv pakend. Sellised tooted jäägu koju riiuli peale teid tagasi ootama. Mida teha veel selleks, et kõik jõuaks kohale samas seisundis, nagu te selle pakkisite? 

  • Võtke tavaline kleeplint ning kleepige lauvärvid, paletid, highlighter’id jne kinni. Nii ei lähe need lahti ja ülejäänud asjad ei määrdu ära. 
  • Kui te võtate kaasa tooniku, puhastusvahu või mõne muu vedela, korgiga pudelis oleva toote, siis proovige täita kork vatiga, sulgeda kork ja samuti kleeplindiga kinni kleepida. Nii ei lähe pudel lahti ning isegi kui natuke toodet voolabki välja, siis peatab vatt lekke! 
  • Ühtlasi soovitan panna kõik vedelad tooted eraldi suletavasse kotti. 
  • Läbipaistev suletav kott kulub teil nii või teisiti ära! Kui lendate lennukiga ja teil on ainult käsipagas, siis võite vedelaid tooteid pardale võtta ainult kuni 100 ml mahuga. Kõik need tuleb panna ülevaatlikult just nimelt läbipaistvasse kotti, et neid saaks lennujaamas kontrollida.
  • Ärge võtke kaasa mingeid klaaspakendis tooteid – selline pakend läheb kergemini katki ning teile jääb lemmiktoote asemel vaid kilde täis kott. 

Kuidas siis on, kas olete suvepuhkuseks valmis või alles otsite kvaliteetset kotti meigitarvete jaoks ja kosmeetikatoodete reisikomplekti?

Loe lisaks