Teolima kosmeetikas? See võidab teie südame!

3. november 2021notino
Teolimaga kosmeetikavahendid on üks neist imelistest multifunktsionaalsetest ilunippidest, mis aitavad lahendada mitu näonaha probleemi. Pole ime, et selle Koreast pärit trendi võttis ülejäänud kosmeetikamaailm kiiresti omaks. See võitleb nimelt mitte ainult kortsude, vaid ka akne, väikeste armide või punetava näonaha vastu. Seega oleks teolima proovimata jätmine suur viga! Loomulikult anname teile nõu, milliseid tooteid tasub katsetada. Kuidas hoolitseda näonaha eest teolimaga?

Mis on teolima ja kuidas seda saadakse? 

Eks ole, ka teie kujutasite endale ette seda lima, mida teod endast liikudes maha jätavad? See on tavaline eksitus, kuigi me ei räägi praegu sellest. Kosmeetiline lima on see, mida teod eritavad otse oma kojast. 

Seda saadakse käsitsi stimuleerides, mis peab toimuma aga õrnalt ja teo heaolu arvestades. Pärast protseduuri kasvatatakse tigusid edasi. 

Teoekstrakti mõju näonahale

See superaine on tõeliselt multifunktsionaalne ning põhjuseid seda proovida jätkub. Millise mõjuga teolima teid rõõmustab?

  • Võitleb näonaha vananemise ilmingutega. Tänu A-, E- ja C-vitamiinile, kollageenile ja hüaluroonhappele varustab see näonahka üpris kompleksse filtriga, nii et nahk on niisutatud, püsib kauem elastne ning kortsud tekivad hiljem. 
  • Taastab. Ekstrakti koostises olev EGF-proteiin on tõeliselt tugeva taastava toimega. Seda hindate te kindlasti aknest jäänud armide või striiade korral. 
  • Niisutab. Niisutamine on nahahoolduse alus ning tänu hüaluroon- ja glükoolhappe sisaldusele ei ole teolimaga hooldusvahendite kasutamisel vaja selle pärast muretseda. 
  • Leevendab aknet. Teod hoolitsevad ka problemaatilise näonaha eest! Eelkõige tänu mikroobidevastasele toimele ning niisutamis- ja taastamisvõimele tuleb see üsna hästi toime nii vinnide kui ka punetusega. 

Teolimaga tippkosmeetika

Näonaha puhastamine

Alustame algusest – näonaha puhastamisest. Juba selles etapis võite ekstrakti kasutada. Särava ja niisutatud näonaha jaoks valige puhastusvaht Missha Super Aqua Cell Renew Snail, mis reguleerib naharasu teket ja aitab ühtlasi nahka taastada. Piisab, kui kanda see niiskele näole, vahule ajada ja maha loputada. 

Silmaümbruse hooldamine

Kui soovite oma silmade ümbrust veidi heledamaks muuta, kõrvaldada paar peenikest kortsukest ja panna nii oma silmavaade särama, võtke appi silmageel Sesderma Snailas. Lisaks paari soovimatu kortsu silumisele leevendab see ka turset ja tumedaid sõõre silmade all. 

Essents

Näonahale mõeldud essentsi ja selle kasutamise aluseks on ka teolima korral Korea kosmeetika. Selle näonaha hooldamise sammu ajal püüate te lihtsustada kõigi järgmiste vahendite imendumist ning eelkõige näonahka võimalikult palju niisutada. Ning just niisutamisel on teoekstrakt oivaline abivahend. 

Essents Cosrx Advanced Snail 96 Mucin, mis sisaldab 96% teolima, niisutab näonahka ja pikendab teiste toodete niisutavat mõju. Lisaks sisaldab see ka pantenooli ja on nii meeldivalt rahustava toimega. 

Vananemisvastane ja niisutav toime on tänu teolimale ka essentsil Benton Snail Bee, mida on lisaks pantenoolile rikastatud ka aaloega, mistõttu intensiivne rahustamine ja taastamine on garanteeritud! 

 

Kvaliteetne teokreem 

Õige kreemi valimine ei ole lihtne ja seetõttu anname teile teoekstraktiga kreemide kohta veidi rohkem nõu. Milline neist on just teie jaoks see õige?

Ennetamiseks ning näonaha alati kauni ja värskena hoidmiseks sobivad suurepäraselt teokreemid Mizon Multi Function Formula Snail ja Missha Super Aqua Cell Renew Snail. Need sobivad kõigile nahatüüpidele, mille eest ekstrakt hoolitseb igal võimalikul moel.

NÕUANNE. Kui soovite vedelamat konsistentsi, proovige kerget niisutavat piima Super Aqua Cell Renew Snail kaubamärgilt Missha. 

Tõhusaks kortsudega võitlemiseks võtke appi veidi suurem kaliiber – teoekstraktiga kreem Mizon Black Snail All in One. See sisaldab nimelt ekstrakti lausa 90%!

Veidi odavama hinnaga saate aga näiteks toote Eveline Cosmetics Royal Snail, mis on mõeldud näonahale vanuses 60+. 

NÕUANNE LÕPETUSEKS. Parima toime tagamiseks ja kaunilt pehme näonaha saavutamiseks tuleks kasutada ka maske! Teolimaga kosmeetika otsimisel ei tohiks kindlasti kahe silma vahele jääda näomask Snail Bee kaubamärgilt Benton. 

 

Niisiis, kas juba valite, millise teolima sisaldava toote te kõige esimesena ära proovite? 

Read more