Dermakosmeetika

Soovitatud

Mis on dermakosmeetika?

Dermakosmeetikumid on eriline nahahooldustoodete  kategooria, mis täidab farmaatsiatööstuse rangeid nõudmisi. Tooted on loodud nahahoolduse asjatundjate (dermatoloogid, pediaatrid, oftalmoloogid ja farmatseudid) koostööna ja neid iseloomustab kliiniliste uuringutega tõendatud suur tõhusus ja ohutus.

Dermakosmeetika tooted, mis täidavad väga rangeid nõudeid, on allergiaohutud ja sobivad tundlikule nahale. Neid tooteid valmistatakse spetsiaalselt kontrollitud tootmisprotsesse järgides, mis erinevad tavalisest kosmeetikumide tootmisest.

Dermakosmeetikume töötatakse välja ja katsetatakse tihedas koostöös dermatoloogidega ning need on farmaatsia valdkonnas maksimaalselt tõhusad ja ohutud, mistõttu neid vahetevahel kutsutakse ka apteegikosmeetikaks.

Tänu põhjalikele uuringutele ja dermatoloogia, kosmetoloogia ja farmakoloogia asjatundlikkusele, toovad dermakosmeetika ettevõtted kogu aeg turule uuenduslikke tooteid, et pakkuda klientidele kõige uuemaid ja tõhusamaid nahahoolduse võimalusi.

Dermakosmeetikume võivad kasutada kõik – igas vanuses mehed ja naised, samuti lapsed. Need tooted sobivad eelkõige neile, kes tahavad teada, kuidas tooted on valmistatud ja mida need sisaldavad, kuid kindlasti neile, kes tunnevad huvi selle vastu, millist liiki kosmeetikume nad kasutavad ja soovivad konsulteerida nahahoolduse spetsiifilise valdkonna asjatundjatega. Dermakosmeetikumid sobivad ka tundliku nahaga inimestele, kes tahavad saada kindlaid tulemusi ja eelistavad tagatud kvaliteeti ja ohutust.