Mine põhisisu juurde
G.U.M Fine Floss Vahatatud hambaniit
G.U.M Fine Floss Vahatatud hambaniit

G.U.M on vanim kaubamärk, mis tõi turule täieliku suuhooldustoodete valiku. See kuulub juba 1923. aastal asutatud Ameerika äriühingule Sunstar, mis on maailma juhtiv suuhügieenitoodete valmistaja. Lisaks suuhügieenile tegeleb see ka kehahooldusega ning firma eesmärk on aidata inimestel saada ja jääda terveks ning parandada nii oma elukvaliteeti.

Sunstar uurib igemehaiguste ja teiste raskete tõbede, näiteks südame-veresoonkonna haiguste ja diabeedi vahelisi võimalikke seoseid. Firma arendab kliiniliselt testitud tooteid suuõõne igakülgseks hooldamiseks. Ühtlasi koolitab see stomatoloogiaspetsialiste, rahastab erialaliitude tööd ning investeerib uurimistöösse ja uute tipptasemel suuhooldustoodete arendamisse. Nii jätkab firma Chicago parodontoloogi dr John O. Butleri tööd, kes Sunstari asutas. Firma sai alguse pärast esimese tema kavandatud ja valmistatud 12 harjasekimbuga kaherealise hambaharja esitlust.

Kõik kaubamärgi G.U.M tooted aitavad hoida hambaid puhaste ja tervetena ning hingeõhku värskena. Sihipärane suuõõne bakteritevastane hooldamine takistab nende levimist vereringe kaudu kogu kehasse. See kaitseb raskete terviseprobleemide tekkimise ohu eest. Kaubamärgi G.U.M moto kõlab järgmiselt: „Oma suuõõne eest hoolitsedes hoolitsete oma üldise tervise eest.“ Seetõttu tagage endale kvaliteetne suuhügieen, mille muudavad lihtsamaks kaubamärgi G.U.M hambavaheharjad, hambapastad ja teised tooted kauni ja terve naeratuse jaoks.

G.U.MFine Floss Vahatatud hambaniit

Tasuta kohaletoimetamine
7,00
4% hinnaeelis
55 m
6,70

2 tk saadaval | 6,70 / 1 tk, sh km | Kood: GUM0325
1
DPD Kohaletoimetamine koju
Kolmapäev 5.6.2024
Isiklik kättetoimetamine
Kolmapäev 5.6.2024