Lõhnaküünlad

Filtreeri
Soovitatud

Lõhna- ja dekoratiivküünlad

Romantiline õhtusöök kahele, jõulude tähistamine või lihtsalt üks rahulik hetk pärast kiiret päeva – iga sündmus võib muutuda palju ehedamaks lõhnaküünlaga. Küünal loob sobiva õhkkonna ja aitab seostada lõhna õnnehetkedega. Pealegi, lõhn võib tõesti meie meeleolu mõjutada ning lõhnaküünal on suurepärane viis tuju parandamiseks. Seega vali parim küünal, läida see põlema ja naudi oma lemmiklõhna.

Notino.ee müüb aroomiteraapia küünlaid lõhnadega, mis soojendavad ja rahustavad su hinge. Küünlad võivad lõhnata nagu lavendliväli, vanill või isegi kõrvitsapirukas. Kui mõnus! Samuti saad osta jõuluküünlaid, mis täidavad ruumi lõhnaga, samal ajal kui küpsetad jõulumaiusi ja vaatad pühadefilme.

Kui sulle meeldib ilus kujundus, võid valida dekoratiivküünla. Stiilne küünal ilmestab igat kodu.

Votiivküünlad

Kui sulle meeldivad erinevad lõhnad või sa pole oma valikus lihtsalt kindel, on õige lahendus votiivküünlad. Need kaaluvad umbes 50 grammi ja põlevad peaaegu 15 tundi. Võid panna mitu votiivküünalt kodus erinevatesse kohadesse ja täita kogu ruumi lõhnaga.

Lõhnaküünlad klaasnõus

Need luksusküünlad näevad igas ruumis fantastilised välja. Nendest on saanud populaarne kodukaunistus, aga ka ainulaadne kingitus igaühele, kes armastab lõhnaküünlaid. Pealegi on klaasanumas küünal küllaltki loodushoidlik. Kui küünal on ära põlenud, saad klaasnõu ära puhastada ja kasutada seda mõnel muul otstarbel.

Pirruga küünlad

Pole tarvis raha kulutada mäemajakese soetamisele – nüüd saad luua hubase tunde isegi linnamelu keskel. Praksuvatel pirruga küünaldel on olemas kõik, mida vajad: nad annavad mõnusalt sooja, lõhnavad jumalikult ja praksuvad nagu lõkketuli.

Lõhnastatud teeküünlad

Otsid teeküünlaid, mida panna oma kenasse küünlahoidjasse? Unusta igavad valget värvi ja lõhnatud teeküünlad ning loo lõhnateeküünaldega köögis või magamistoas sobiv õhkkond. Need küünlad põlevad sama hästi, kuid lisaks lõhnavad värske pesu, kašmiiri või isegi kaneeli järele. Imeline!

Looduslikud lõhnaküünlad

Looduslike küünalde hulka kuuluvad sojavahaküünlad, samuti mesilasvahast, kookosvahast või taimevahast valmistatud küünlad, ning üks nende peamisi häid omadusi on see, et nad põlevad kauem kui parafiinküünlad. Looduslikust vahast küünlad võivad eraldada lõhna isegi pärast ärapõlemist.

Millist liiki lõhnaküünlad on sinu lemmikud? Kas eelistad suuri küünlaid klaasanumas, mesilasvaha küünlaid või pigem hangid terve lõhnaküünalde komplekti?