Pintsli puhastajad

Enimmüüdud tooted

Pintslid jumestuskreemi, puudri, kulmude ja lauvärvide jaoks

Kosmeetikapintsel on fantastiline väike tarvik! Avasta enda jaoks erinevat tüüpi meigipintslid ja käepärased meigikäsnad ning loo oma päeva- ja õhtumeik kerge vaevaga. Professionaalne meigipintsel muudab su välimuse alati uskumatult kauniks.

Sünteetilised vs. looduslikud meigipintslid

Erinevus pole kvaliteedis – lihtsalt neid meigipintsleid kasutatakse erinevat tüüpi toodete jaoks.

  • Looduslikke kosmeetikapintsleid kasutatakse enamasti puudriliste toodete (näopuudrid, põsepuna, lauvärvid) jaoks.
  • Sünteetilised meigipintslid sobivad rohkem õlipõhiste tekstuuride (näiteks huulepulga või vedela lauvärvi) jaoks.

Meigipintslite tüübid

Jumestuskreemipintsel

Jumestuskreemipintslitel on tavaliselt paksud, tihedad harjased, mis on lõigatud kas sirgelt või pehme kaarega. Kui kasutad peitekreemi, otsi väiksemat viltuse otsaga peitekreemi pintslit – see aitab toodet peale kanda täpselt sinna, kuhu vaja.

Puudripintsel

Paks ümar tihedate harjastega pintsel sobib ideaalselt puudri pealekandmiseks. Puudripintslil on tavaliselt pikem vars, aga võib osta ka lühikese varrega nn kabukipintsli. Kabukipintsel aitab saavutada nii loomuliku tulemuse kui ka mõne hetkega väga hea katvuse.

Lauvärvipintsel

Lauvärvipintslid on sageli üsna õhukesed ja väga pehmed. Ideaalis peaks neid olema kaks – terava otsaga ja kõige pehmemate harjastega pintsel (näiteks esiletõstja täpseks kandmiseks silma sisenurka) ja laiem pintsel, millega lauvärvi mugavalt silmalaugudele kanda.

Huulepintsel

Meigikollektsioon peaks sisaldama ka peente harjastega õhukest huulepintslit, mis aitab sul kanda huulepulga peale alati täpselt ja absoluutselt ilma vigadeta. Proovi käepärast sissetõmmatavat huulepintslit, mille saad igal poole kaasa võtta.

Kulmupintsel

Kulmupintslid on üldjuhul väikesed, lamedad ja viltu lõigatud. See aitab joonistada puuduvad kulmukarvad erilise täpsusega ja tõmmata täiusliku lainerijoone. Sageli leiab seda tüüpi pintsli komplektis spiraalharjaga, mis on mõeldud kulmude läbiharjamiseks ja õige kuju loomiseks.

Kontuurimispintsel

Kontuurimine võib tunduda üsna hirmutava ülesandena, aga õige kontuurimispintsel teeb selle lihtsaks nagu lapsemängu. Täiuslik väga paksude ja pehmete harjastega kontuurimispintsel aitab sul oma nina kitsamaks või põsesarnu kõrgemaks kontuurida.

  • Paks ja kergelt viltune põsepunapintsel on ideaalse kujuga täpselt vajaliku koguse põsepuna kandmiseks põse keskosale ja õrna loomuliku efekti loomiseks.
  • Lame lehvikpintsel esiletõstja jaoks sobib ideaalselt põsesarnade esiletõstmiseks, samas peenem ümarate harjastega esiletõstjapintsel sobib täiuslikult detailide joonistamiseks.
  • Päikesepuudripintsel on tavaliselt kergelt viltune, täpselt nagu põsepunapintsel. Aga on ka sirge otsaga pintsleid või paksusid ümmarguse otsaga pintsleid – kõik sõltub sellest, mida sa eelistad.

Meigipintslite puhastamine

Meigipintslitesse koguneb mustust ja õlisid, mis võivad põhjustada aknet, kui neid regulaarselt ei pesta. Milline on parim viis meigipintslite puhastamiseks? Lihtsaim meetod on kasutada pintslipuhastajat.

Ideaalis võiksid pintsleid veega pesta pärast iga kasutuskorda, kuid vähemalt kord nädalas. Hoia neid harjastega allapoole, et vältida vee sattumist käepidemesse. Pese harja, kuni vesi on puhas.

Osta hämmastavate hindadega professionaalseid silmade, põskede ja huulte kosmeetikapintsleid, populaarseid meigikäsnasid ja meigipintslite komplekte. Pakume kvaliteetseid meigipintsleid paljudelt usaldusväärsetelt kaubamärkidelt.