Mine põhisisu juurde

TRESemmé

TRESemmé kohta

Imeilus soeng võib anda enesekindlust ja muuta terve päeva paremaks. TRESemmé teab seda väga hästi - sellepärast püüab ta luua juuksehooldustooteid, mis on sama head kui juuksurisalongides pakutavad, vaid palju soodsamad. Sest iga naine väärib end tunda imeliselt.

TRESemmé juuksehooldus käivitati esmakordselt 1948. aastal. Brändi asutaja Edna L. Emme töötas varem juuksurina ja teadis täpselt, kui palju enesekindlust saab naine ilusatest juustest. Ajal, mil kvaliteetsed tooted olid saadaval ainult juuksurisalongides, tuli ta visiooniga esitleda professionaalse kvaliteediga juuksehooldust koduseks kasutamiseks. See tegi ettevõtliku, intelligentse ja kauni naise lõpuks juuksuri ajaloo osaks.

Nimi TRESemmé on sõnamäng, see viitab asutaja perekonnanimele, kõlades samal ajal nagu prantsuse fraas „très-aimé” (tähendab „väga armastatud”). Kahtlemata armute ka TRESemmé toodetesse. TRESemmé Heat Defense sprei kaitseb juukseid kahjustuste eest juuste kuivatamise ja sirgendamise ajal, samas kui TRESemmé BIotin + Repair 7 juuksemask uuendab koheselt nende tekstuuri ja ilu. TRESemmé Keratin Smooth sari annab juustele sära ja elastsuse ning vähendab kahusust.

Usaldage TRESemmé juuksehooldustooteid, mis võimaldavad teil iga päev tunda, nagu oleksite just juuksurisalongist välja astunud.

Kuva kogu tekst peida tekst