Mine põhisisu juurde

 Oleme Notinos spetsialiseerunud kõigele kaunile. Seetõttu ei ole meie jaoks oluline pelgalt see, mis on pakendi sees, vaid kaunistame meelsasti ära ka pakendi enda. Valmistage oma lähedastele tõeline elamus ja tellige Notinost kingitus, mille me luksuslikult ära pakime. Kingituse võite seejärel üle anda ise või siis saata otse saajale.

Kuidas kinkepakendit tellida?

1.       Klõpsake ostukorvis „Kinkepakendi“ peal.
2.       Valige soovitav värvivariant.
3.       Valige tooted, mida soovite lasta pakkida.
4.       Kui soovite jagada tellimuse mitmesse pakki, siis tuleb kinkepakendeid lihtsalt lisada ja valida jälle välja need tooted, mis meil tuleb neisse pakkida.

Midagi lisaks – kui tellite mitu sama värvi pakendit, siis märgistame karbid ära, et teil oleks lihtne neil vahet teha.

Kui palju maksab kinkepakend?

Kinkepakenditel on ühtne hind 4,99 €. Kui soovite jagada tellitud tooted mitmesse kinkepakendisse, palume igaühe eest eraldi maksta.

Kas pakkida on võimalik kõiki tooteid?

Me suudame kaunilt ära pakkida valdava enamuse oma e-poes müüdavaid tooteid. Kui mõni toode siiski kinkepakki ei sobi, märgistame selle eelvaates halli värviga ja neid ei saa kinkepakendisse klõpsata. Need tooted saate kätte koos ülejäänud tellimusega, kuid need ei ole kinkepakendis.

Soovite saata kingituse otse saajale?

Tundub, et soovite talle teha toredat üllatust! Toimetame kingituse meeleldi ise kohale. Piisab sellest, kui sisestate tellimise lõpus kingisaaja aadressi kohaletoimetamise aadressina. Enda aadress sisestage arve aadressi väljadele. Ülejäänu eest hoolitseme juba meie.

Tellimuse saate lasta saata ainult ühele aadressile. Kui soovite kingitusega üllatada mitut lähedast, tuleb igaühe jaoks vormistada eraldi tellimus.

Notino vihje: võite kingitusele lisada ka õnnitluskaardi. Klõpsake ostukorvis „Soovin lisada pühenduse“ peal ja seejärel sisestage lihtsalt oma sõnum.

Korduma kippuvad küsimused ja vastused

Kui palju tooteid mahub ühte kinkepakendisse?
Igasse karpi pakime maksimaalselt kolm toodet, et pakend näeks pärast avamist võimalikult kaunis välja. Kui soovite lasta pakkida rohkem tooteid, lisage lihtsalt menüüst järgmine karp. Ühe tellimuse raames võite lasta tooteid pakkida kuni nelja kinkepakendisse.
 
 
Kas kingitusena peab olema pakitud kogu tellimus?
Ei pea. Seda, mida te ei lisa kinkepakendisse, me sellesse ei paki.
 
 
Millal me paki kätte toimetame?
Me pakime iga kingitust hoolega, seetõttu võib kohaletoimetamisele kuluda 1–2 tööpäeva rohkem.
 
 
Ega kinkepakend transportimisel kahjustada ei saa?
Ärge muretsege, me paneme kinkepakendi alati omakorda tavalisse saatmiskarpi, et kingitus oleks kaitstud.
 
 
Kas kinkepakendis tooteid saab tagastada?
Jah, ka kinkepakendi teenuse kasutamisel saab toodet tagastada. See võimalus kehtib aga ainult toodete endi, mitte aga kinkepakendi suhtes.
 
 
Teenus ei ole praegu saadaval.
Teie kingituse pakkimise eest hoolitseb meie spetsiaalne meeskond, kes saab iga päev pakkida vaid piiratud arvul tooteid. Kui aga maht on täis, saate teenust vabalt kasutada jälle järgmisel päeval.
 
 
Kas te lisate pakki arve?
Me lisame saadetisele arve vaid ise järeletulemise korral. Kui saadetise toob kohale vedaja, siis tuleb arve teie e-posti aadressile.

Kuva kogu tekst peida tekst