Mine põhisisu juurde

 
Kaheksa põhjust, miks valida Notino

 

90-päevane tagastamisaeg

Kas kingituse valimine ebaõnnestus või sattus kogemata ostukorvi vale toode? Või siis ostetu lihtsalt ei sobi kohe üldse ja te ei tea, mida sellega nüüd peale hakata? Meie teame – saatke meile kaup tagasi või tooge meie poodi ning me maksame kogu raha tagasi. Kõik vajaliku ajate mugavalt korda oma My Notino kasutajakonto kaudu. Kui teil seda veel ei ole, siis on aeg see endale luua ja muuta nii sisseostude tegemine mugavamaks :-)

Täpsemat teavet võite küsida ka e-posti aadressil info@notino.ee või helistades telefoninumbril +420 530 514 014. Ühtlasi anname teile ka nõu näiteks kõige sobivama kingituse valimiseks.

Meil on peaaegu kõik kaubad laos olemas

Oleme Euroopa suurim kosmeetikatooteid ja parfüüme müüv e-pood. Praegu on meie sortimendis enam kui 82 000 toodet 1500 kaubamärgilt! Ning meie jaoks on väga oluline, et praktiliselt kõik tooted oleksid laos olemas, nii et saame lõhnavad pakid teile teele panna samal päeval, kui te tellimuse esitate. Selleks teeb meie laos hoolega tööd enam kui tuhat inimest!

Sama hind nii e-poes kui ka poodides

Proovite parfüümi poes ja seejärel ostate selle odavamalt internetist? Meie juures ei pea te midagi sellist tegema. Notino garanteerib ühtviisi suurepärased hinnad nii e-poes, poodides kui ka mobiilirakenduses.

Sajad tooted tasuta kohaletoomisega

Kas teate, et meil on palju tooteid, mille kohaletoomine on tasuta? Vaadake ise. Paki väärtusega üle 500 euro toimetame meelsasti tasuta ükskõik millisesse meie poodi. Ning kui kasutate mõnd meie lepingulistest vedajatest, siis maksate kohaletoomise eest alates 55 eurost.

Vihje! Kui te ei taha kohaletoomise eest maksta, siis vaadake ostlemise lõpus läbi tasuta kohaletoomisega toodete kategooria – kindlasti hakkab teile midagi silma ning sellise toote ostukorvi lisamisel ei maksta te kohaletoomise eest mitte midagi.

Graveerimine tagab tõeliselt isikliku kingi

Oskame parfüümile või kosmeetikatootele laseriga graveerida isikliku pühenduse vastavalt teie soovile. See võib olla ka armastusavaldus, tähtis kuupäev või näiteks nimetähed – Notinos fantaasiale piire ei seata.

Kuidas seda teha? See on väga lihtne – konkreetse teksti sisestate otse toote lehel enne tellimist. Graveerimise ja sobivate toodete kohta leiate lähemat teavet siit.

Notino teie kodus

Töötame hoolega abivahendite kallal, mis muudavad sisseostude tegemise mugavamaks. Kas teate näiteks järgmisi?

  • Try It First – ärge peljake tellida parfüümi, kreemi või jumestuskreemi, mida te veel ei tunne. Lisame sellele ka testri, mida saate proovida kõigepealt. Kui toode teile juhtumisi ei istu, siis tuleb meie kuller sellele järele ja tagastab selle eest raha. Ülevaate kosmeetikatoodetest, mille puhul on võimalik Try It First, leiate siit.
  • Discovery Box – me valmistame teile regulaarselt ette nn ilukarpe, mis on täis maailma kosmeetika testreid. Vaadake kehtivat pakkumist ja haarake üks karp ka endale, need lähevad nagu soojad saiad.

Luksuslikud kinkepakendid

Ärge nähke vaeva kinkide pakkimisega. Me pakime tooted meelsasti ja professionaalselt elegantsesse karpi, millel on teie valitud värvitoonis atlaspael. Juurde võib panna ka isikliku sõnumi, mille trükime kaardile ja lisame kingile.

Täpsemat teavet kinkepakendite kohta leiate siit.

Vihje! Magnetsulguriga kinkekarp sobib suurepäraselt ka kena disainiga hoiukarbiks vannitoas vajalike pisiasjade jaoks, mis kipuvad kergesti kaotsi minema.

Jälgige meid ja olge (veel) kaunim

  • Uudiskirjast leiate kõik salajased vihjed kampaaniate, allahindluste ja uudiste kohta. Selle saate tellida selle lehe alumises osas.
  •  Facebookis toimuvad sageli korralike auhindadega võistlused, seepärast tasub meid jälgida just seal!
  •  Instagram on suurepärane inspiratsiooniallikas kõigile, keda kosmeetika huvitab rohkem kui „lihtsurelikke“.
  •  Ärge unustage lugeda ka meie kena blogi, mis on täis kasulikke nõuandeid, kuidas olla veel kaunim ja stiilsem!

Vihje! Meie Instagrami kontolt leiate terve rea videoid meistriklassidest, mis õpetavad teid paari minutiga tegema suurepärast meiki.

Oleme teie jaoks olemas!

Te ei tea, millist toodet valida, soovite midagi küsida või vajate abi tellimisel? Kirjutage meile aadressil info@notino.ee või helistage numbril +420 530 514 014 – aitame teid hea meelega.

Meie klienditeenindusmeeskond räägib suurepäraselt teie keelt.

Telefonile vastame:

E–R 9-17 tunnid