Mine põhisisu juurde

Kinkepakend

Ei meeldi kingitusi pakkida? Me teeme seda teie eest!

Kas ostate midagi kellelegi tähtsale ja teil pole aega ega kujutlusvõimet Notino kingituse pakkimiseks? Jätke see meie hooleks! Pakime professionaalselt teie esemed kingitusteks ja kaunistame need satiinlehviga. Seejärel saate oma kallimale ilusti pakitud kingituse ise kinkida või saata selle otse tema aadressile. 

Kui palju maksab kingituste pakkimine?

Kingituste pakkimise eest küsime kindlaks määratud tasu, mis on 4,99 eurot. Kui aga soovite oma esemed mitmesse kinkekarpi panna, peate iga karbi eest eraldi tasuma.

Kuidas tellida kingituste pakkimise teenust?

Enne tellimuse vormistamist klõpsake kingituste pakkimise valikul ja valige oma eelistatud värv. Seejärel klikkige esemetel, mida soovite pakkida. Kui soovite, et teie esemed sorteeritaks mitmesse kinkekarpi, lisage oma tellimusele rohkem kaste ja valige uuesti, millised esemed millisesse kasti peaksid minema. Kui tellite mitu sama värvi kasti, märgime need, et aidata teil nende sisu jälgida.

Kas iga toode mahub karpi?

Meie kingituste pakkimise teenus on saadaval enamiku meie veebisaidil müüdavate toodete jaoks. Tooted, mis ei mahu kinkekarpi, märgitakse eelvaates halliks ja te ei saa neid kingituste pakkimiseks valida. Need esemed saabuvad koos tellimusega, kuid mitte kinkekarbis.

Kui palju tooteid mahub meie kinkekarpi?

Paneme igasse karpi maksimaalselt 3 toodet, et see näeks alati kena ja korralik välja, kui kingisaaja kingituse avab. Kui soovite, et rohkem tooteid kingituseks pakendataks, lisage lihtsalt oma tellimusele veel üks kinkekarp. Saate ühele tellimusele lisada kuni 4 kinkekarpi ja valida esemed, mida soovite, et me sinna paneksime. Kui palju tooteid meie kinkekarpi mahub?

Kas kogu tellimus peab alati olema kingitustena pakitud?

Ei, see pole vajalik. Kui ostate tooteid endale ja oma lähedastele, jätke need kingituste pakkimise valimisel lihtsalt välja.

Kas soovite kingituse otse saajale kätte toimetada?

Kui soovite kedagi tõeliselt üllatada, saame neile kingituse kätte toimetada. Peate tellimuse lõpus sisestama saaja aadressi ja seejärel kasutama oma arveldusaadressi. Ülejäänu eest kanname me hoolt. Kogu tellimuse saab tarnida ainult ühele aadressile. Kui soovite üllatada mitut oma lähedast, peate igaühe jaoks eraldi tellimused esitama.

Millal saadetis saabub?

Me hoolitseme teie tellimuse eest, et kingida saaksid hoolikalt pakitud, mistõttu võib paki kohaletoimetamiseks kuluda 1–2 lisapäeva.

Kas kinkekarp transpordil viga ei saa?

Paneme kinkekarbi alati tavalisse saatekarpi, et seda tõepoolest kahjustuste eest kaitsta.

Kas saadetis sisaldab arvet?

Esitame arveid ainult tellimustega, millele tullakse järgi kogumispunktidesse. Kui valite kohaletoimetamise aadressile, saadame teie e-posti aadressile elektroonilise arve.

Kas kinkepakke saab tagastada?

Jah, kingituste pakkimise teenus ei muuda meie tagasisaatmispoliitika midagi. Tagastada saab aga ainult esemeid, mitte kinkekarpi ennast.

Mis siis, kui teenus pole praegu saadaval?

Meil on eriline meeskond inimesi, kes pakivad iga tellimuse väga hoolikalt. Seetõttu saavad nad iga päev tellida ainult piiratud arvu tellimusi. Kui teenus pole ajutiselt saadaval, saate seda järgmisel päeval kasutada.