Silmalainer

Enimmüüdud tooted

Tõsta oma silmad esile sobiva silmalaineriga! Loo seksikas kassisilm või hoopiski pehme ja armas stiil - lühidalt öeldes, kasuta silmalainerit nii, kuidas sulle meeldib! Koos perfektse laineriga kasuta oma lemmik ripsmetušši ja tunne rõõmu suurepärasest dramaatilisest välimusest, mis püsib kogu päeva.

Silmalainerite liigid

Igaühele oma – seega proovi ja uuri, milline silmalainer on sinule parim!

 • Silmalainer-marker on praktiline ja seda saab kasutada nagu markerit või sulepead: lihtsalt võtad korgi ära ja joonistad joone. Laineri ots aitab sul tõmmata kitsa joone silma sisenurga lähedal, aga ka laiema joone vastasnurgas.
 • Geellainer sobib hästi nii peenikeste kui ka jämedate joonte tõmbamiseks. Kõik oleneb pintslist – see peab olema tugevate harjastega, mis hoiavad kuju ja aitavad tõmmata täpse joone.
 • Vedela silmalaineri kasutamisel on vaja praktikat, kuid see võimaldab sul luua kõige ilusama ja peenema joone.
 • Isegi lauvärvi saab kasutada silmalainerina. Pead ainult leidma õige tooni ja kandma selle laugudele peenikese pintsliga. Lauvärviga tõmmatud joon näeb välja pehmem ja seda on kergem parandada.
 • Silmapliiatsit on sama kerge kasutada kui vedelat või geellainerit, kuid pead hoidma selle otsa hästi teravana. Hea peenikese otsaga silmapliiats aitab tõmmata kitsa joone, mis näeb pehmem välja.

Silmalainerid nende omaduste järgi

 • Veekindel silmalainer püsib laul kõigi suveseikluste ajal laiali minemata. Võid seda kasutada aasta ringi, näiteks basseinis või spaas.
 • Värviline silmalainer võib olla värskendav alternatiiv klassikalisele mustale silmalainerile. Hall või pruun joon ei paista nii karm välja ning erksad värvid, nagu sinine ja roosa, on alati mängulised.
 • Sätendav silmalainer sobib ideaalselt peol kandmiseks – eelkõige siis, kui tahad tõesti särada.

Meie nõuanne: kui tahad silmi optiliselt suurendada, kasuta ülemistel laugudel valget silmalainerit.

Silmalaineri kasutamine

Ideaalne kontuurjoon ei ole raketiteadus – sul on vaja ainult kindlat kätt ja natuke harjutada. Ära unusta kõigepealt kasutada lauvärvi alusvärvi, mis aitab silmalaineril kauem püsida ja rabavam välja näha. Kuidas täpselt laukontuurjoont tõmmata?

 1. Kujuta ette, et sinu silm on jagatud kolmeks osaks – välimine osa koos kontuurjoone sabaga, sisenurk ja keskmine osa silmalau keskelt välisnurgani.
 2. Tõmba joon silmalau keskelt välisnurgani; see õnnestub sul ilmselt ühe tõmbega.
 3. Seejärel lisa sisemine lõik – kohast, kus ripsmed lõpevad, keskkohani, kust alustasid eelmise joone tõmbamist. Kõige paremini tuleb see välja kaldus pintsliotsaga.
 4. Korda sama teisel silmal.
 5. Kõige lõpuks joonista saba. Alusta joone tõmbamist välisnurgast ülespoole veendudes, et selle kuju ja suund oleks mõlemal silmal sümmeetriline, misjärel ühenda sujuvalt sabad ülejäänud joonega, täites kõik täitmata alad.

Osta parimad silmalainerid saidilt notino.ee, et pimestada kõiki enda ümber!