Mine põhisisu juurde

FOREO

Foreo kohta

FOREO määrab uue ilu ja tervise standardi nahahoolduses. Brändi filosoofia põhineb veendumusel, et kui tunned end suurepäraselt, näed ka hea välja. Rootsi ettevõtte poolt 2013. aastal välja töötatud revolutsiooniline FOREO LUNA™ nahapuhastussüsteem aitab teil seda kogemust korduvalt uuesti läbi elada.

FOREO sonic nahapuhastusharjad on valmistatud hüpoallergeensest mittepoorsest silikoonist, mis vastab kõrgetele hügieenistandarditele. Rohkem kui kaheksa tuhat helipulssi minutis ja ainulaadne disain tagavad teie naha õrna ja põhjaliku puhastamise. Pärast igat kasutamist on nahk puhtam, siledam ja säravam.

Saate valida laia tootevaliku hulgast. Lisaks FOREO LUNA põhiversioonile on olemas ka vananemisvastase toimega FOREO LUNA 2, kompaktne FOREO LUNA mini 2, reisisõbralik LUNA Go või kõige väiksem LUNA Play. Väga populaarsed on ka FOREO ISSA hambahari ja silmaümbruse masseerimiseks mõeldud FOREO IRIS hari.

FOREO tooted sobivad erinevatele nahatüüpidele ning on saadaval paljudes värvilistes ja mängulistes versioonides. Vali oma lemmik!

Kuva kogu tekst peida tekst