Mine põhisisu juurde

MUST REEDE

Millisele päevale langeb must reede 2022. aastal?

Sel aastal on must reede 25. novembril, kuid Notino.ee saidil saad musta reede sooduspakkumistest rõõmu tunda terve nädala alates esmaspäevast, 21. novembrist, kuni pühapäeva, 27. novembrini 2022. Nii jääb sul küllaga aega, et osta oma lemmiktooteid väga hea hinnaga.

Notino eripakkumised ja soodusmüügid

Ei jõua musta reedet ära oodata? Meil on allahindlused kogu aasta ringi. Lihtsalt hoia silm peal meie eripakkumistel või registreeri ennast meie uudiskirja lugejaks. Nii ei jää sinu lemmikparfüümi või -ilutoote allahindlus kunagi märkamata.

Milline on Notino must reede?

Must reede Notino.ee saidil on nädala pikkune aeg, mil müüakse allahinnatud tipplõhnu ja ilutooteid. Meie reklaamkood annab sulle 20% allahindlust valitud populaarsetelt margitoodetelt. Osta Calvin Kleini, Yves Saint Laurent'i, Jean Paul Gaultier ja teisi margitooteid spetsiaalsete hindadega.

Miks hakkasime korraldama musta reedet ka suviti?

Otsid päikesekaitsevahendit, reisitualett-tarbeid või uut meiki ja lõhna suvefestivaliks? Sellisel juhul on Notino suvine must reede just sinule – hoia kokku 20% kõigelt, mida vajad, ja pane järgijäänud raha kõrvale oma järgmise reisi jaoks. Ka kõige päikesepaistelisemal suvel sobib korraldada musta reedet!

Mis on must reede?

Must reede on USA-st pärit kaubandussündmus, mis on nüüdseks levinud üle maailma. Musta reede odavmüügid, kus pakutakse suuri allahindlusi, toimuvad tänupühale järgneval reedel. Must reede tähistab iga-aastase jõulueelse ostupalaviku algust.

Must reede sai alguse aastal 1929, kui New Yorgi börs kukkus kokku ja algatas majanduskriisi, sundides nii mõnedki jaemüüjad müüma allahinnatud kaupa ja julgustama inimesi uuesti ostma. See sündmus kogus populaarsust ning mustast reedest on praeguseks saanud üks aasta suurimaid kaubandussündmusi.