Mine põhisisu juurde

Ohutud raseerijad ja ühekordselt kasutatavad raseerijad

Raseeri kiiresti, lihtsalt ja täpselt. Notino.ee müüb parimaid ohutuid raseerijaid, vahetatava kassetiga raseerijaid ja ühekordselt kasutatavaid raseerijaid märgraseerimiseks tunnustatud tootemarkidelt, nagu Gillette, Wilkinson Sword, Captain Fawcett ja teised.

 

Millise raseerija peaksid mehele valima?

  • Ühekordselt kasutatavad raseerijad: need tooted sobivad hästi meestele, kes ei raseeri väga sageli ja ei soovi kulutada palju raha raseerijale või vahetusteradele. Ühekorraraseerijad meestele on kerged, lihtsalt hoiustatavad ja ei vaja hooldust.
  • Klassikaline ohutu raseerija: metallist kaitsega raseerijat tuleb kasutada raseerimisvahuga. See tagab täpse ja nahalähedase raseerimise – hea kvaliteediga raseerijad suudavad eemaldada ka surnud naharakud! Ühest žiletiterast piisab viieks kuni seitsmeks raseerimiskorraks.
  • Kassetiga raseerija: kassetiga raseerijatel on praktiline ehitus ja nende pöördpea tagab ohutu toimimise ka raskesti juurdepääsetavates kohtades. Raseerija võib ise vastu pidada aastaid, kuid pead tuleb vahetada iga paari nädala tagant.

Näokarvade õige raseerimise neli sammu

  1. Tee nahk märjaks ja kanna näole habemeajamisseepi, -vahtu või -geeli, et mehaaniline raseerija libiseks sujuvalt üle naha.
  2. Raseeri kergete, õrnade tõmmetega. Alusta tundlikumatest kohtadest (kaelast ja lõuast) ning liigu seejärel põskede ja ülahuule kohale.
  3. Loputa raseerija terasid raseerimise ajal ja vajaduse korral kanna näole habemeajamistoodet.
  4. Rahusta värskelt raseeritud ja pestud nägu niisutava toote või raseerimisjärgse kreemiga.

Kahtled ohutu raseerija või ühekorraraseerija toimimises? Perfektselt siledat näonahka on võimalik saada ka muud moodi. Proovi elektrilist raseeraparaati, mis aitab näokarvad asjatundlikult raseerida, või habemenuga, mis meeldib vanakooli habemeajamise eelistajatele.

Kuva kogu tekst peida tekst