Kammid ja harjad

Enimmüüdud tooted

Juuksekammid ja -harjad

Kvaliteetne kamm või juuksehari suudab su juuksed suurepäraselt lahti harjata, kahjustamata neid ja jättes need siidiselt läikivaks. Kuid kuidas leida nende hulgast parim? Ei ole olemas ühte täiuslikku harja või kammi – valiku tegemisel pead arvestama oma juuste tüübiga või kasutusotstarbega. Kamm sobib paremini juuste stiliseerimiseks, harjaga on lihtsam juukseid lahti harutada, vormida või siluda.

Juuksekamm – suurepärane tööriist juuste stiliseerimiseks

Juuksekamm on tõepoolest käepärane nii juuste stiliseerimisel kui ka fööniga kuivatamisel.

Otsid oma lokkis juustele sobivat kammi? Vali laia piidevahega kamm, mis sobib hästi juuste lahtiharutamiseks ja kohevuse lisamiseks. Mida suuremad on lained juustes, seda laiemad peaksid olema piidevahed. Laia piidevahega kammid sobivad suurepäraselt juuksemaski ühtlaseks pealekandmiseks juuste kogu pikkuses.

Peenikesed, sirged ja pikad juuksedvajavad peenikeste piidevahega harja. Need sobivad ka juuste tupeerimiseks ja juustele kohevuse lisamiseks.

Hari juuste lahtiharutamiseks

Nagu tead, võivad juukseharjad olla erineva kuju ja suurusega ning erinevast materjalist ning need on mõeldud erinevaks kasutusotstarbeks. Näiteks juukseid sirgendav juuksehari või fööniga kuivatamise hari võib säästa mitu väärt minutit peegli ees.

Parimad kvaliteetsed juukseharjad on naturaalsete harjastega. Üks nende eeliseid on see, et need ei kahjusta su juukseid – pigem need aitavad juukseid õrnalt lahti harjata ja juuste eest hoolitseda. Sellesse kategooriasse kuuluvad peamiselt metsseaharjastega juukseharjad ja puidust juukseharjad.

Juukseharjad ja kammid erinevast materjalist, erineva kuju ja kasutusotstarbega

  • Puidust juukseharjad: harutavad juuksed õrnalt lahti, ei tekita juustes staatilist elektrit ja lendlevaid juukseid ning need on valmistatud looduslikest materjalidest.
  • Metsseaharjastega juukseharjad: kaitsevad juukseid niiskuse eest ja hoiavad ära krussis juuksed, lisavad juustele sära ja pehmust ning soodustavad peanaha vereringlust.
  • Ümarad juukseharjad: sobivad suurepäraselt nii pehmete kui ka pikkade lainete tegemiseks. Mida lühemad su juuksed on, seda väiksema läbimõõduga peaks ümar juuksehari olema.
  • Lamedad juukseharjad: väiksemaid lamedaid juukseharju saab kasutada juuste lahti harjamiseks päeva jooksul vastavalt oma soovile, samas kui suuremad sobivad põhjalikumaks harjamiseks.
  • Sirgendavad juukseharjad (ehk elektrilised juukseharjad): kaks ühes juuksehari ja sirgestaja juuste eest hoolitsemiseks ja soengu tegemiseks. Sellesse kategooriasse kuuluvad ioonilised juukseharjad, mis hoiavad ära staatilise elektri tekke ja ei lase juustel liigselt kuivada.
  • Märgade juuste hari: lai plastmassist juuksehari sobib suurepäraselt märgade juuste harjamiseks.

Pakume parimaid juukseharju ja kvaliteetseid kamme, mida on mugav käes hoida. Tupeerimiseks kasutatavad harjad, siluvad juukseharjad, juuksefööni või juuksesirgestaja harjad, harjad lainelistele ja sirgetele juustele, keraamilised, puidust harjad ning üha populaarsemad Tangle Teezer harjad! Millise valid?