Põsepuna

Filtreeri
Enimmüüdud tooted

Põsepuna

Põsepuna on suurepärane toode, mis võib sinu nägu tõeliselt muuta. Põsepuna võib kasutada selleks, et nägu paistaks tervisest pakatav, aga ka selleks, et oma näojooni korrigeerida või isegi paar aastat noorem välja näha. Vali õige variant ja õpi seda kasutama.

Kuidas valida põsepuna õiget tooni?

Põsepuna tooni saad valida kahel erineval viisil: vastavalt huulte värvile või naha ja juuste värvile. Esimene viis on lihtne – otsi tooni, mis on võimalikult täpselt sarnane sinu huulte loomulikule värvile.

Teine meetod põhineb lihtsal reeglil: heledam nahatüüp= heledamat tooni põsepuna, tumedamad nahatüübid = tumedamat tooni põsepuna.

  • Blondid juuksed: heleroosa või virsikutooni põsepuna
  • Tumedad juuksed: kuldpruun või siis punase veini, tumepunast ja lõhekarva tooni põsepuna
  • Punased juuksed: virsikutooni või liivakarva põsepuna

Puuderpõsepuna või vedel põsepuna: kumb on parem?

See sõltub alati sinu nahatüübist. Kombineeritud ja rasusele, mõningast matistamist vajavale nahale sobib paremini puuderpõsepuna. Kui aga sinu nahk on kuiv, eriti talvel, sobib sulle paremini kreemjas põsepuna. See teeb näo kirkamaks ilma puudusi rõhutamata, pealegi saab seda kasutada ka huulepulgana.

Põsepuna pealekandmise tarvikud

Loomulikult läheb vaja õiget meigipintslit. Puuderpõsepuna on kõige parem peale kanda suurema viltuselt lõigatud pintsliga – sinu eesmärgiks on kanda põskede õrn kiht, et tekitada kerge, õhuline efekt. Paks kiht annab tulemuseks ebaloomuliku, peaaegu kunstliku välimuse. Kreemjat põsepuna tuleks ideaalis peale kanda meigikäsnaga.

Kuidas põsepuna peale kanda

  1. Tõmba põsed sisse, et oma põsesarnad esile tõsta ja seejärel kanna põsepuna peale.
  2. Kui sul on laiem nägu, kanna põsepuna vertikaalselt ja kõrvadest nina poole.
  3. Kui sul on kitsas nägu, kanna põsepuna peale horisontaalselt.
  4. Kui kannad peale liiga palju põsepuna, pühi liigne puhta pintsliga ära ja pehmenda tulemust natuke puudriga.

Külasta meie põsepunade alajaotust, kust leiad käepärase pulkpõsepuna, põsepunapaleti erinevateks puhkudeks või mahlase tulemusega kreemja põsepuna. Kui sa juba seal oled, vali ka kena esiletõstja või päikesepuuder.