Õhuvärskendi

Enimmüüdud tooted

Õhuvärskendi ja kangavärskendi

Naudi oma lemmiklõhna igal ajal ja kõikjal, kus soovid. Õhuvärskendi aitab luua igas ruumis meeldiva tunde. Müüme meeldivate lõhnadega õhuvärskendeid, pesuvärskendeid, riidekapi lõhnasteid ja pesumasinates kasutamiseks mõeldud lõhnatugevdeid , et muuta sinu päev paremaks!

Kuidas valida koju õhuvärskendit

Vali õiget liiki värskendi vastavalt sellele, kuidas ja kus kohas soovid seda kasutada. Kas sul on vaja panna lõhnama pesu, vannituba, riidekapp või elutuba?

  • Lõhnapärlidsobivad väga hästi väiksematesse ruumidesse, nagu vannituba, garderoob või esik.
  • Riidekapi värskendi või pesuvärskendi lõhnastab sinu rõivaid pärast pesupehmendi lõhna hajumist. Nende abil saad ka oma rõivaid värskendada, kui sul pole aega nende pesemiseks. Proovi riidekapi lõhnakotikesi, lõhnakaarte ja muid riidekapi värskendeid.
  • Õhuvärskendi lisab igasugusele ruumile hubasust või värskust. Lisaks a pihustile saad kasutada ka stiilset lõhnahajutit, mis on pealegi veel ilus kodukaunistus.
  • Pesu lõhnatugevdi annab sinu rõivastele meeldiva ja tugeva lõhna, mida tunned kohe pärast pesumasina avamist.
  • WC-värskendid on lihtsalt kohustuslikud – kõige populaarsem on õhuvärskenduspihusti. Samas võid kasutada ka värskendeid geelipatjade või lõhnakaartidena.

Notino.ee müüb lille-, puuvilja-, gurmaani, värskendavaid ja taimelõhnu, et sul oleks lihtne valida oma lemmik vastavalt oma eelistustele, tujule või sündmusele. Ümbritse ennast lavendli rahustava, vanilli magusa või jasmiini romantilise lõhnaga!

Meie nõuanne: otsid moodsat viisi oma kodu lõhnaga täitmiseks? Proovi elektrilist õhuvärskendit, mis täidab stiilses kodus ka kaunistuse ülesannet. Hangi endale kvaliteetne ultraheli lõhnahajuti või elektriline lõhnahajuti.

Niisiis, millise pesuvärskendi või õhuvärskendi valid?