Silmapliiats

Enimmüüdud tooted

Parim silmapliiats

Too oma silmad esile parima silmapliiatsiga! Ükskõik, kas otsid silmadele sära andmiseks valget silmapliiatsit, suitsusilmameigi jaoks Kajal- silmapliiatsit või veekindlat silmapliiatsit halva ilma puhuks – meil on olemas kõik, mida vajad.

Kuidas valida õiget silmapliiatsit?

Arvesta alati silmapliiatsi kõvadusega. Kõvem silmapliiats toimib klassikalise silmapliiatsina ja joonistab täpse joone, samas kui pehmemat kajal-silmapliiatsit on lihtsam hajutada ja seda saab kasutada suitsusilma tegemiseks. Kajal-silmapliiats on tavaliselt dramaatilisema efektiga ja püsib kauem.

Kui sind ootab ees pärastlõuna basseini ääres või siis sajab vihma, vali nii veele kui ka pisaratele vastupidav veekindel silmapliiats ja kombineeri seda veekindla ripsmetušiga, et saavutada tulemus, mis sind kunagi alt ei vea. Kui sul on tundlikud silmad, vali hüpoallergeenne silmapliiats, mis ei sisalda võimalikke ärritajaid.

Silmapliiatsi värvid

Kui oled otsustanud, millist tüüpi silmapliiats sulle kõige paremini sobib, pead valima õige värvi.

  • Must silmapliiats on klassika – vali õige pliiats ja tee silmatorkav silmameik ühe joonega.
  • Pruun silmapliiats annab tagasihoidlikuma efekti kui must. Sellega saad loomulikuma tulemuse ja see sobib suurepäraselt blondide juustega inimestele.
  • Valge silmapliiats laseb sinu silmi suuremana paista. Kasuta seda silma sisenurgas või alumise laujoonena.
  • Roosa, roheline või sinine silmapliiats annab võimaluse katsetada värve ja lasta fantaasial lennata. Unistad värvikast meigist, aga sul pole õiget silmapliiatsit? Siis kasuta lihtsalt peenikest pintslit ja erksat lauvärvi, et luua ise parim silmalainer.

Mida sa veel vajad?

Täpse joone tõmbamine on alati erakordselt oluline! Ära unusta osta head silmapliiatsi teritajat, et su silmapliiats oleks alati täiuslikult terav. Pakume teritajaga varustatud silmapliiatseid.

Vali oma uus silmapliiats brändidelt nagu Clinique, Rimmel või Bourjois ja naudi oma täiuslikku meiki, mis avaldab muljet kõigile sinu ümber!