Mine põhisisu juurde

100% ehedad tooted

Me garanteerime, et kõik meie ilutooted on 100% ehtsad. Oleme võtnud endale ülesandeks pakkuda Teile suurepärast valikut väga konkurentsivõimeliste hindadega kaubamärgiga ilutooteid.

Kõik tooted, mida saate meilt osta, pärinevad ainult kinnitatud edasimüüjatelt. See võimaldab meil pakkuda originaalseid ja kvaliteetseid tooteid. Meie poest leitavad parfüümid on samadelt turustajatelt, kes pakuvad füüsilisi poode, mida saate isiklikult külastada.

Oleme turul olnud alates 2004. aastast ja selle jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente. Oleme tarninud originaaltooteid juba algusest peale. Igasugune muu praktika on rangelt vastuolus meie eetikakoodeksiga. Meie pikaajaline olemasolu on seotud meie jätkuva kasvuga ning see on tõend meie toodete ja teenuste kõrge kvaliteedi kohta.

Kui Teil on küsimusi või muresid saadud toote ehtsuse kohta, võtke abi saamiseks ühendust meie klienditeenindusega!

Ostke enesekindlalt saidilt Notino.ee

Kas on küsimusi? Võtke meiega ühendust.
Esitades nõustute sellega, et Notino International Limited töötleb õigustatud huvi alusel teie andmeid Teie taotluse töötlemiseks. Vastavalt privaatsuspoliitikale võite esitada vastuväite oma isikuandmete sellise kasutamise vastu.