Mine põhisisu juurde

Lepingu tühistamine

TÜHISTAMINE ILMA PÕHJUSETA (KAUPADE TAGASTAMINE)

Kas olete teinud vale valiku?  Meiega ei pea te muretsema, kui olete valinud vale aroomi või ilutoote. Ilma põhjenduseta võite lepingust taganeda 90 päeva jooksul.

Millal saan lepingu tühistada ilma põhjust nimetamata?

Meiega ostlemisel saate tagastada kõik ostetud tooted, välja arvatud need, mis

a) muudeti või toodeti vastavalt teie juhistele (nt graveeritud pakend)

b) Ei saa tagastada hügieenilistel eesmärkidel (nt avatud ilutooted ja muud nahaga kokkupuutes olevad kaubad)

Kui otsustate oma eseme kingitusena või ökoloogiliselt pakendada, ei ole teenuse osutamise lepingust taganemine võimalik pärast toote pakkimist, kuna teenus on juba osutatud. Pange tähele, et teie esemed pakitakse kohe pärast tellimuse esitamist.

Samuti ei saa te taganeda lepingust, mis puudutab kingitusena pakendatud kaupu, kui tooted on juba pakitud. Tuletame teile meelde, et seaduse järgi vastutate toodete väärtuse vähenemise eest, mis tuleneb nende toodete kasutamisest viisil, mis ületab vajalikku tutvumist toodete omaduste ja funktsionaalsusega (näiteks kui jätkate toote tarvitamist pärast seda, kui olete seda juba testinud). Nendel juhtudel saame teile hüvitada ainult proportsionaalse osa hinnast.

Kuidas peaksin edasi tegutsema, kui tahan lepingu tühistada ilma põhjust esitamata? 

Teavitage meid oma lepingust taganemise otsusest 90 päeva jooksul. Parim viis selleks on võtta meiega ühendust aadressil [email protected] või helistades telefonil +372-6093493. Võite kasutada ka lepingu taganemisvormi, mille leiate siit.
Saatke tooted kohe või hiljemalt 14 päeva jooksul. Kui olete seoses lepinguga saanud täiendava tasuta eseme („kingitus“), tuleb see kingitus ka tagastada.

Hüvitame teile kauba ostuhinna hiljemalt 14 päeva jooksul alates lepingu tühistamise päevast. Küll aga võime makset vastavalt seadusele edasi lükata kuni kaup on tagastatud. Kui taganete kauba üleandmisest esimese 14 päeva jooksul, on teil õigus hüvitada ka tarnega seotud kulud väärtuses, mis vastab kõige odavamale võimalikule tarneviisile.

Kontaktinfo

Vastame meeleldi kõikidele teie lepingust taganemisega (ilma põhjuseta) seotud küsimustele, kui võtate meiega ühendust e-posti aadressil [email protected] või telefoninumbril +372-6093493.
.

Kas on küsimusi? Võtke meiega ühendust.
Esitades nõustute sellega, et Notino International Limited töötleb õigustatud huvi alusel teie andmeid Teie taotluse töötlemiseks. Vastavalt privaatsuspoliitikale võite esitada vastuväite oma isikuandmete sellise kasutamise vastu.