Lauvärv

Filtreeri
Hinnavahemik

kuni

Sugu / Vanuserühm
Enimmüüdud tooted

Lauvärvid

Lauvärvid on suurepärane viis oma silmavärvi esiletoomiseks! Hea lauvärvipalett aitab sul kerge vaevaga mistahes silmameigi tegemise selgeks saada. Kui otsid meigitooteid, mida reisile kaasa võtta või käekotti poetada, proovi lauvärvipliiatsit või üksikuid kompaktlauvärve. Kontaktläätsede kandjatele meeldivad kreemjad ja vedelad lauvärvid ning vihmasel päeval toimuv kohting või ärikohtumine eeldab veekindlat lauvärvi.

Õiget värvi lauvärvi valimine on pool võitu. Sobivaima tooni peaksid valima vastavalt oma värvitüübile ja oma silmade värvile. Parima võimaliku tulemuse saavutamiseks peaks lauvärvi toon olema kontrastne sinu silmade värviga.

Kui soovid välja näha hoolitsetud ja loomulik, proovi katmata naha toonides lauvärvipaletti, mis sobib mis tahes värvi silmadega! Õhtul välja minnes peaksid siiski valima värvilisemad või sädelevad lauvärvid.

Mis värvi lauvärv sobib sinu silmadega?

Siniste silmadega sobivad lauvärvid

Silmameiki valides on siniste silmadega inimestel palju erinevaid võimalusi! Helesiniste silmade omanikud saavad kasutada tumepruuni, heleroosat või lillat värvi lauvärve, metallikvärvid sobivad aga taevasiniste silmadega. Kui sinu silmad on sinakasrohelised, proovi aprikoositooni lauvärvi.

Roheliste silmadega sobivad lauvärvid

Rohelised silmad näevad kõige paremad välja lilla lauvärviga. Kui lilla pole sinu maitse, proovi heledamaid toone nagu kreemikas, hõbe või roosa lauvärv või anna oma silmadele erksust intensiivse sinise lauvärviga. Sinu parim valik peoõhtuks on metallik-kuld.

Pruunide silmadega sobivad lauvärvid

Pruunidele silmadele sobib kõige paremini beež, aprikoositoon või roheline lauvärv. Vali alati tugeva pigmendiga või heledad toonid, et su silmad tõeliselt silma paistaksid. Õhtumeigi jaoks vali suitsusilm.

Hallide silmadega sobiv lauvärvid

Hallid silmad on üsna haruldased ja väärivad tähelepanu! Need näevad ilusad välja iga intensiivse või sädeleva lauvärviga – proovi näiteks kuldseid lauvärve õhtuseks ajaks ja lillasid või oranže lauvärve päevaks.

Kuidas lauvärvi peale kanda – 3 reeglit ideaalse tulemuse saavutamiseks

  1. Kasuta maksimaalselt kolmes värvitoonis lauvärve korraga.
  2. Kanna tumedamaid toone silmade välisnurkadesse ja heledamaid sisenurkade suunas.
  3. Enne mis tahes silmameigi tegemist kanna lauvärvide pikemaks püsimiseks peale hea lauvärvi aluskreem.

Tee oma valik suurest värvivalikust aadressil notino.ee, kust saad osta kvaliteetse lauvärvi või lauvärvipaleti kuulsatelt kaubamärkidelt nagu NYX Professional Makeup, MAC Cosmetics, Makeup Revolution ja teised!