Mine põhisisu juurde

Kuidas toimub Notinos tootearvustuste kogumine?

Arvustus võib meie veebisaidile pääseda mitmel viisil.

Kui teete meie juures sisseoste, siis otsustate teatud aja jooksul ise, et kirjutate mõne toote kohta arvustuse. See on kõige levinum viis, kuidas arvustus meie veebisaidile jõuab. Me saadame ka mõni aeg peale ostu sooritamist teile e-kirja, milles palume kirjutada toote kohta autentse arvustuse. Kui sisseloginud kasutaja on veebisaidil sisestanud arvustuse, siis võrdleme seda tema ostude ajalooga ning kui klient on selle toote meilt varasemalt tõesti ostnud, siis märgime arvustuse juurde, et see on „Kontrollitud“.

 

Te võite meie juures arvustusi kirjutada ka nende toodete kohta, mida te pole ostnud meilt, vaid kuskilt mujalt. Selliste arvustuste autentsust ei saa me garanteerida. Samamoodi on lugu enne 28. maid 2022 kirjutatud arvustustega, mille juurde me samuti mingit tähist ei lisa, kuna me ei saa nende autentsust garanteerida.
 

 

Suunamudijatele ja katsetajatele saadame tasuta tooteid sisaldavaid kingipakke. Nad proovivad neid tooteid ja kui ise tahavad, siis kirjutavad nende kohta arvustuse. Sellisele arvustusele lisame tähise „Kingitus“.

 
Me ei redigeeri oma klientide arvustusi. Erandiks on vaid agressiivsed ja selgelt vulgaarsed hinnangud, mille me kustutame ära. Õnneks pole selliseid palju.
 
Kas tahate proovida arvustuse kirjutamist? Logige sisse, klõpsake oma profiilil sakil „Ostetud tooted“ ja valige toode, mida soovite hinnata. Samuti võite selle peale sisselogimist välja otsida meie e-poest.
 
Alates 28. maist 2022 näitame ära iga arvustuse päritolu ja selle, kas see on kontrollitud. Vanemad arvustused võivad, aga ei pruugi olla 100% autentsed.