Lõhnahajuti

Osta lõhnahajuti Notinost ja täida oma kodu armsa lõhnaga! Ümbritse ennast lemmiklõhnaga, mis tõstab su tuju ning rõõmustab su peret ja külalisi.

Enimmüüdud tooted

Miks lõhnahajuti?

Loo rahustav õhkkond ja naudi oma lemmiklõhna kõikjal oma kodus või kontoris. Lõhnahajuti hajutab lõhna kogu ruumis ühtlaselt laiali, niisutab õhku ja tõstab sinu tuju.

Kuidas lõhnahajutit valida?

Sinu valik peaks esmajoones põhinema sellel, millist liiki hajutit soovid. Sul on võimalik valida mitme erinevat liiki hajuti vahel: on olemas elektrihajutid, ultrahelihajutid ja stiilse disainiga luksuslõhnahajutid. Igal hajutil on oma eelised, hajutid võivad täita erinevaid eesmärke ja sobivad ideaalselt erinevas stiilis sisekujundusse.

Ilmselgelt saad valiku teha ka disaini järgi – eelkõige siis, kui otsid oma ilu- või massaažisalongi lõhnaravihajutit. Sellisel juhul proovi puit- või keraamilist aroomõlihajutit, mis on elegantne igas ruumis.

Elektriline hajuti

Kodus on elektrilist lõhnahajutit ohutum kasutada kui lõhnaküünlaid või lõhnalampi. Elektrilised hajutid töötavad tuleleegita, mistõttu sobivad ideaalselt kontorisse või koju, kus on lapsed või lemmikloomad.

Ultraheli lõhnahajuti

Kui elektrilised hajutid on peamiselt mõeldud lõhna hajutamiseks, siis ultrahelihajutid töötavad ka õhuniisutajatena. Ultrahelihajutid kasutavad vibratsiooni vee ja eeterlike õlide segu peene uduna õhku paiskamiseks.

Pulkadega lõhnahajuti

See on üks kõige taskukohasemaid ja lihtsamaid viise oma kodu meeldiva lõhnaga täitmiseks. Pulkadega hajutis kasutatakse lõhnastatud vedelikku kastetud pulkasid, mis imavad endasse vedeliku ja levitavad lõhna kogu ruumi laiali. Neid hajuteid on väga mitut liiki ja erineva disainiga – populaarseimad on puit-, klaas- ja keraamilised hajutid, mis näevad eriti ilusad välja.

Leia täna parim lõhnahajuti! Meie tootevalikkuse kuuluvad kodus kasutamiseks mõeldud lõhna- ja eeterlike õlide hajutid, aga ka pulkadega lõhnahajutid. Pakume ka erineva lõhnaga lõhnahajuti täitepakendeid ja pulki hajutitele. Avasta kodulõhnastajate maailm saidil notino.ee.