Mine põhisisu juurde

Meist

Meie Notinos usume, et ilu peaks olema kõigile kättesaadav, sest ilul on võime anda enesekindlust ja muuta inimesi. Kui inimesed tunnevad end ilusana, on neil lihtsam saavutada oma eesmärke ja muuta maailm enda ümber ilusaks.


17 aastat ja koos teiega

Meie lugu sai alguse 2004. aastal Tšehhis. Juba toona on olnud meie eesmärk muuta Euroopa ilusamaks. Kõik 16 miljonit meie õnnelikku klienti on meile tõestuseks, et oleme õigel teel. Samas on see ka tohutu pühendumus. Kohustus pidevalt areneda, valida teie jaoks parimad tooted ja tarnida need nii kiiresti kui võimalik, olla alati teie jaoks olemas ja muuta ostlemine ainulaadseks kogemuseks. Kohustus jätkata koos meie teed, et muuta ilu kättesaadavamaks. Igal juhul. Kõikjal maailmas.


Notino parfüümid ja kosmeetika alati suurepärase hinnaga

Tänu teile oleme saanud 17 aasta jooksul turul üheks suurimaks parfüümi ja kosmeetikatoodete e-poeks Euroopas. Täna saate Notinos valida 55 000 unikaalse toote hulgast, 1150 ülemaailmsest ja väiksemate kohalike kaubamärkide seast. Samal ajal töötame pidevalt selle nimel, et tuua teile iga päev uusi ja paremaid pakkumisi. Ostsite meilt alles eelmisel aastal 55 miljonit toodet.
Laiendame ka oma kaupluste ketti

Oleme ammu e-pood. Laiendame järk-järgult füüsiliste poodide ketti, kus meie ilukonsultandid annavad teile alati nõu, kuidas valida täpselt seda, mida vajate, ning näitavad teile hea meelega meie praeguseid enimmüüdud tooteid ja uustulnukaid. Algusest peale oleme püüdnud olla tehnikateadlikud. Täna kasutame oma poodides ka kõrgtehnoloogiaid, ühendades seeläbi veebipoodide maailma isikliku kogemusega. Meie poed leiate Tšehhi Vabariigi, Slovakkia, Poola, Ungari, Austria, Rumeenia, Bulgaaria ja Ukraina pealinnadest ja suurlinnadest.


Me saadame päevas u 140 000 pakki

Püüame alati pakkuda teile kõige sobivamaid tooteid. Samal ajal on meie eesmärk need turvaliselt ja võimalikult kiiresti teie juurde toimetada. Tänu meie enda tehnoloogiatele, täiuslikule logistika haldamisele ja jaotuskeskusele kulub teie tellimusel keskmiselt kaks tundi, et see teie jaoks valmis on pakitud. Oleme võimelised saatma päevas kuni 140 tuhat pakki. Lihtsalt teadmiseks, eelmisel aastal tarnisime teile 12 miljonit pakki.


Oleme alati teie jaoks olemas

Meie klientide rahulolu on alati olnud ja jääb meie prioriteediks. Iga päev töötab üle 1600 meie töötaja selle nimel, et kõik töötaks tõrgeteta nagu Šveitsi kell. Räägime 19 keelt ja töötame viis päeva nädalas, nii et saame igal ajal aidata teil valida õige toote või lahendada kõik tehnilised probleemid.

Teie olete meie jaoks alati esimesel kohal. Ja sageli me oleme ka teie valik nr 1.

Tšehhis ja Slovakkias valisite meid erinevates kategooriates ShopRoku konkursi parima kvaliteediga e-poeks. Lisaks saime Populaarsuse Auhinna kategoorias Ilu ja Tervis. Samuti oleme Ungaris kõige populaarsem e-pood Ilu ja Tervise kategoorias, ning parim ilu e-pood Poolas toimuvas Zaufanych Sklepów konkursil.