Mine põhisisu juurde

MEDIBLANC

MEDIBLANC

Professionaalne hambahügieenihooldus, revolutsioonilised valemid ja suurepärased tulemused - MEDIBLANC tagab teile alati täiuslikult puhaste hammaste tunde ja usaldusväärse kaitse tervele suuõõnele.

MEDIBLANCi hambapastade uudsed valemid on välja töötatud igat tüüpi hambaharjadele ja kõigile vanuserühmadele. Hambapastad ei sisalda peroksiidi ega fluori ning neid iseloomustab vähenenud vahutavus ja madal abrasiivsus. 100% loodusliku hüdroksüapatiidi suur osakaal on erakordne, kuna see moodustab 97% loomulikust hambaemailist ja kuni 70% dentiinist. Hüdroksüapatiit, kui ühe osana hambapastast, kiirendab oluliselt hammaste loomulikku remineraliseerumist ja erinevalt fluorist hooldab sügavamatest pragudest kuni dentiinini. See seob hambakatul olevate bakterite valke ja hõlbustab seeläbi nende eemaldamist hambaemaililt.

MEDIBLANCi hambapastade pikaajaline ja õige kasutamine aitab vähendada ka hammaste tundlikust ja taastada emaili algse valge värvi. Tundke täiuslikult puhtaid hambaid iga päev.

Kuva kogu tekst peida tekst