Mine põhisisu juurde

Notino sooduskoodid ja -kupongid

Kas otsite veel soodsama hinnaga kosmeetikat ja parfüüme? Meie veebilehelt leiate iga päev kampaaniate ja väljamüükide raames kümneid soodsa hinnaga tooteid. Ning see pole kõik! Lisaks regulaarsetele kampaaniatele pakume teile ka spetsiaalseid Notino sooduskoode.

Kuidas saada Notino sooduskoodi?

Sooduskoode anname lojaalsetele klientidele nende ostude eest, saadame uudiskirjaga ja avaldame ühismeedias. Registreeruge ka teie, et saada juurdepääs spetsiaalsetele kampaaniapakkumistele, uudistele ja võistlustele, või siis jälgige meid ühismeedias.

Kuidas saada kinkekaarti?

Lähedastele õige parfüümi või kosmeetika leidmine ei ole alati lihtne. Ostke neile kinkekaart ja laske neil valida kink ise vastavalt oma maitsele! Notino kinkekaardi ostate veebisaidilt lihtsalt ja vaid paari minutiga. Kinkekaart kehtib 12 kuud alates selle väljastamise kuupäevast. Kinkekaardi väärtust ei saa jagada mitme ostu vahel.

Kuidas Notino sooduskoodi või kinkekaarti kasutada?

  • Valige e-poest soovitud tooted ja lisage need ostukorvi
  • Ostukorvis näete valitud toodete all välja „Kinkekaardi või sooduskood“
  • Sisestage väljale oma kood ja vajutage nuppu OK
  • Teie sooduskood kasutatakse ära või kinkekaardi väärtus lahutatakse ostusummast
  • Jätkake tellimist

Kui teil tekib Notino kinkekaardi või Notino sooduskupongi kasutamisel mis tahes probleeme, võtke palun ühendust meie klienditelefoniga!

Veebisaidilt notino.ee leiate iga päev hulgaliselt soodustusi ja kampaaniapakkumisi. Ostke nutikalt ning soetage kvaliteetset kosmeetikat ja parfüüme odavamalt.