Päikesepuuder

Enimmüüdud tooted

Unistad sellest, et sul oleks kogu aasta vältel kaunilt pruun nahk? Hea päikesepuuder aitab sul mõne minutiga päevituse saavutada, et näeksid välja nii, nagu oleksid äsja puhkuselt tulnud. Mõnda päikesepuudrit saab kasutada ka näo kontuurimiseks. Tuleb vaid järgida paari põhireeglit.

Millise päikesepuudri peaksid valima?

Kui sa pole kunagi pruunistavat toodet kasutanud, proovi kõigepealt pruunistavat puudrit või päikesepuudripärleid. Mõlemat tüüpi päikesepuudreid on väga lihtne kasutada. Võid kasutada pintslit, et kanda puudrit põsesarnade alla, meelekohtadele, piki lõuga ja nina külgedele, vajadusel tumedusastet suurendades. Tolmpäikesepuudreid on lihtne hajutada, et tulemus ei oleks soovitule vastupidine.

Peale tolmpäikesepuudrite võib osta ka vedela päikesepuudri või pulkpäikesepuudri. Väga loomuliku päevitunud efekti loomiseks on vaja vaid pisut harjutada.

Mida kasutada päikesepuudri pealekandmiseks?

Kõik sõltub sellest, kui vilunud ja kogenud sa oled ning mida eelistad. Kui oled piisavalt harjutanud, võid kasutada meigikäsna. Kui oled pigem algaja, soovitame kasutada suuremat pintslit, mis annab loomuliku tulemuse.

Proovi Catrice‘i pruunistavat puudrit või päikesepuudreid L'Oréal Paris‘lt ja NYX Professional Makeupilt ja anna oma nahale hõõguv päevitus!