Valgendav hambapasta

Enimmüüdud tooted

Tõhusad valgendavad hambapastad

Otsid lahendust oma hammaste õrnaks valgendamiseks kodus? Või kardad hambaarsti? Parima valgendava hambapastaga saad nähtavad tulemused juba paari kasutuskorra järel.

Kuidas toimib valgendav hambapasta?

Valgendava hambapasta peamine eesmärk on eemaldada hammaste emaililt pigment, mille on põhjustanud kohvi või tee joomine või teatud toitude söömine ja taastada hammaste naturaalne valge toon.

Valgendava hambapasta kasutamise kaks peamist põhimõtet:mehaaniline ja keemiline. Esimese puhul on mõeldud hambapasta abrasiivseid koostisaineid – väikseid osakesi, mis lihvivad hambaemaili füüsiliselt.

Keemilise toimega valgendavad hambapastad sisaldavad peroksiidi, mis eemaldab hambalt värvipigmendi.

Musta söega valgendav hambapasta

Soovid oma hambaid looduslikult valgendada? Proovi hambaid valgendada söega! Sütt sisaldavad valgendavad hambapastad muutuvad üha populaarsemaks ja neid kasutades saavutad häid tulemusi. Nende tüüpiline värv tuleneb söest, mis eemaldab hambakatu ja plekid õrnalt ja looduslikult.

SOOVITUS: Nagu söega hambapasta on ka hambaid valgendavad pulbrid muutunud väga populaarseks, andes sulle tagasi säravvalged hambad. Valgendav pulber toimib sarnaselt hambapastaga. Erinevus seisneb selles, et hambaid puhastab pulber ise, mitte sideainet sisaldav pulber.

Kui kaua võtab aega hambapastaga hammaste valgendamine?

Isegi parim hambaid valgendav hambapasta ei taga samu tulemusi kui professionaalne hammaste valgendamine. Kõik sõltub hambapastast, selle koostisosadest ja valgendavast mõjust.

Kui soovid hambaid valgendada ühe-kahe tooni võrra, on valgendav hambapasta ideaalne valik. Tulemusi näed juba paari nädala või kuu pärast.

Näita oma uhket naeratust! Meil on lai valik tõhusaid valgendavaid hambapastasid populaarsetelt kaubamärkidelt Swissdent, Curaprox, Opalescence ja Oral B.