Enimmüüdud tooted

Avasta meie juuksevärvid ja juuksuritarvikud

Leia täiuslik toon ja naudi fantastilist tunnet, mida annab uus soengustiil! Meilt saad ühest kohast kõik, mida vajad juuste värvimiseks, muuhulgas juuksuritarvikud.

Müüme professionaalseid, juuksurisalongidele toodetud juuksevärve, aga ka kodus kasutamiseks mõeldud juuksevärvimise komplekte. Soovitud heledama tooni saad juuste blondeerimistoodetega ning hallid juuksed ja juuksejuured saad katta vastava pihusega. Meil on tooteid ka neile, kes tahavad lihtsalt eksperimenteerida ja proovida uusi värve või kanda neid ainult lühikest aega. Mõlemal juhul on väga hea lahendus ajutine juuksevärv, pealegi saad valida mitmesuguste värvide hulgast – loomulikest toonidest elektrisinise või erkroosani!

Et juuste värvimine oleks lihtsam, saad osta ka professionaalseid juuksuritarvikuid, nagu segamisnõud, värvimispintslid ja kaitsekindad. Samuti müüme püsilokkide tegemiseks vajalikke tooteid ja lokirulle neile, kellel on sirged juuksed ja kes soovivad juukseid natuke lokitada.

Hangi endale parimad tooted meie juuksevärvimise toodete valikust professionaalsetelt sarjadelt, nagu L’Oréal Professionnel, Schwarzkopf ProfessionalWella Professionals ja teised!