Küünelakk

Enimmüüdud tooted

Näita oma küüsi uhkusega! Parim küünelakk on selline, mis täiendab sinu karakterit. Vali värv vastavalt sellele, kes sa oled, milline on praegu sinu meeleolu või vastavalt aastaajale.

Sädelev küünelakk sobib ideaalselt peole, neoonvärvid on suurepärased suvekuudel ja Prantsuse maniküür on hea valik tööpäevaks. Vali kümnete erinevate toonide vahel ja ära unusta hankimast õigeid tarvikuid geelmaniküüri tegemiseks või väga heal tasemel küünehoolduseks.

Geellakk

Otsid hästi läikivat ja pikalt püsivat küünelakki, millega on kerge küüsi lakkida? Lahendus on geelküünelakid. Need kuivavad kiiresti, püsivad peal kuni kolm nädalat ja on vastupidavad kriimustustele. Valida saab kahte liiki geelküünelakkide vahel.

  • UV-küünegeelid: UV-geeli tuleb kinnitada UV-lambi all. Geellakk kantakse aluslakile ja kaetakse pealislakiga.
  • Lambi all kinnitamist mittevajav geellakk: seda liiki lakki ei ole vaja UV-lambiga töödelda. Lakk kuivab kiiresti, püsib kaua ja seda on lihtne eemaldada.

Tugevdav küünelakk

Muretsed rabedate küünte pärast, mis lõhenevad ja murduvad kergesti? Vaatamata sellele on sul võimalik kanda ilusat küünelakki, kuid pead lihtsalt valima tugevdava laki. Selline lakk toidab küüsi põhjalikult, taastab ning annab terve ja elegantse välimuse. Samuti võid kasutada toitvat küünelakki aluslakina värvilise laki all.

Mida räägib sinu kohta sinu lemmik küünelaki toon?

Kas sulle meeldivad erksad värvid, läbipaistev küünelakk või metalne läige? Küünte värv räägib sinu kohta üllatavalt palju:

  • Valge küünelakk ei ole ainult Prantsuse maniküüri tegemiseks. Valged küüned sümboliseerivad suurepärast iseloomu, on ilusad pulmadeks ja näevad imelised välja päevitunud või tumeda naha taustal.
  • Paljud inimesed seostavad musta küünelakki kurbusega, kuid see väljendab palju enamat. Öeldakse, et musta lakiga lakitud küüsi eelistavad kunstilembesed ja natuke mässumeelsed hinged.
  • Punane küünelakk on populaarne kirglike ja enesekindlate naiste hulgas, samas kui roosa küünelaki valivad unistajad ja romantikud.
  • Kas oled julge ja süsteemse, ettevõtliku hingega? Tahad välja paista? Vali siis purpurne või sinine küünelakk!
  • Ei maksa unustada ka kollast küünelakki, mis sobib ideaalselt optimistlikele ja sõbralikele naistele, kellel on huumorimeelt ja julgust eksperimenteerida.

Kui tahad, et sinu küüned näeksid välja natuke ebatavalised, proovi matti küünelakki, erksamat värvitooni või värvi iga küüs eri värvi. Pole aega? Proovi kiiresti kuivavat küünelakki, mis lühendab maniküürile kuluvat aega olulisel määral.

Võimalusi on lõputult, seega mine saidile notino.ee ning leia parimad küünelakid ja küünelaki komplektid proffidele mõeldud tootemarkidelt nagu OPI, Semilac Paris või Essie!