Mine põhisisu juurde

Rasused juuksed

Pead võitlust rasvaste juustega? Tee lõpp igapäevase juuksepesu ja juuste patsis kandmise nõiaringile, sest meil on parem lahendus!

Kuidas vabaneda rasustest juustest? Probleemi põhjuseks on sageli stress, hormonaalne tasakaalutus ja toitumine, kuid ka vale juuksehooldus. Parima rasustele juustele mõeldud šampooni valimine on võti rasususe vähendamiseks ning juustele kohevuse ja volüümi andmiseks.

 

Rasuste juuste hooldamiseks soovitatud tooted

Masseeri rasustele juustele mõeldud šampoon ringjate liigutustega õrnalt peanahka. Ära nühi ega suru peanahka liiga tugevasti. Loputa juukseid alati leige või külma veega, sest külm vesi suleb poorid ja vähendab rasusust.

Kui juuksed on väga rasused, soovitavad asjatundjad juukseid harjutada ja pikendada juuksepesu vahelist aega. Mida sagedamini juukseid pesed, seda rohkem toodab peanahk rasu.

Kuidas varjata rasvaseid juukseid neid pesemata või krunni seadmata? Proovi kuivšampooni. See värskendab juukseid ning need näevad pärast šampooni kasutamist välja ilusad just nagu pärast pesu!

Mis veel aitab rasuste juuste korral peale šampooni?

Mida teha, kui šampoonist ei piisa rasuste juustega toimetulemiseks? Proovi kord või kaks nädalas kasutada rasustele juustele mõeldud maski, et juukseid toita ja eemaldada peanahalt liigne rasu.

Rasusele peanahale teeb head ka juuste koorija, mis kõrvaldab mustuse ja soengutoodete jäägid. Mõlemal juhul näed erinevust pärast esimest kasutuskorda!

Rasune kõõm ja sügelemine

Rasustel juustel on sageli kaaslaseks rasune kõõm. Sellisel juhul on sul vaja rasuse kõõmaga võitlevat šampooni, mis eemaldab rasused kõõmatükid ja hoiab mitme nädala jooksul ära uute tekkimise.

Kui probleemiks on sügelev peanahk, proovi E-vitamiini lisandiga šampooni rasustele juustele, mis taastab ja rahustab nahka. Veel üks hea lahendus on rasustele juustele mõeldud looduslikud šampoonid. Lisaks ärritatud peanaha rahustamisele jätavad need fantastilise lõhna!

Notino.ee müüb parimaid juuksehooldustooteid rasustele juustele hämmastavate hindadega tootemarkidelt Kérastase, Farmona ja teistelt juuksehoolduse asjatundjatelt!

Kuva kogu tekst peida tekst