Mine põhisisu juurde

Hammaste valgendamine

Unistad Hollywoodi staari rabavast naeratusest? Kodus hammaste valgendamine kogub populaarsust, sest nüüd saab hambaid õrnalt valgendada hambaarsti juurde minemata. Kodus hammaste valgendamisega tuled kenasti toime ja pimestad kõiki enda ümber särava tulemusega.

 

Hammaste valgendamine kodus

Kodus on hambaid lihtne valgendada: pimestava naeratuse jaoks vajad ainult parimaid hammaste valgendamise tooteid, mis lahustavad pindmise pigmentatsiooni ja valgendavad hambaemaili. Kui sul on kiire, proovi valgenduspliiatsit või isegi hambavalgenduskomplekti.

Kui soovid hambaid õrnalt valgendada, vali valgendav suuvesi või hambapasta. Varsti hakkad nägema fantastilisi tulemusi ja saavutad sama tulemuse kui valgenduspliiatsi või -komplektiga.

Valgendav hambapasta

Valgendava hambapasta peamine eesmärk on hambaemaililt eemaldada kohvist, teest või toidust põhjustatud pindmine pigmentatsioon ja taastada hammaste loomulik valge värvus. Võid osta hambaid valgendava fluoriidiga või fluoriidita hambapasta, kusjuures viimases sisalduvad aktiivsed koostisained (nt süsi) aitavad vähendada hambakattu samamoodi nagu fluoriid.

Valgendusribad

Hammaste valgendusribad on suurepärane alternatiiv valgendavale hambapastale, kuid võid mõlemat ka samal ajal kasutada. Kahe nädala jooksul pane iga päev enne magamaminekut pestud hammastele valgendusribad ja jäta need peale 30 minutiks. Valgendusribasid on kerge kasutada, sest need ei häiri ega vaju hammastelt maha.

Hammaste valgenduspliiats

Kui sul on vaja kiireid tulemusi või tahad valgendada ühte hammast, proovi valgenduspliiatsit. Kõigepealt harja hambad, kanna valgendusgeel harjaga soovitud hambale, jäta peale tootja soovitatud ajaks ja loputa suu seejärel veega.

Valgenduskomplekt

Kodus hammaste valgendamine ei ole olnud kunagi lihtsam! Kui sul pole palju aega, kuid tahad ikka saada püsivat professionaalset tulemust, proovi hambavalgenduskomplekti. Aplikaatoriga hammaste valgendusgeel teeb hambad heledamaks sel ajal, kui magad.

Komplektidesse kuulub vormitav aplikaator, mis kohandub sinu hammastega. Sinu ülesandeks jääb ainult täita aplikaator valgendusgeeliga ja minna magama.

Looduslik hammaste valgendamine

Õrn hammaste valgendamine on väga populaarne. Kui tahad vältida sünteetilisi aineid ja proovida looduslikul teel hammaste valgendamist, võid valida valgendava musta hambapasta või loodusliku hambavalgenduspulbri.

Vali parimad valgendustooted tuntud firmadelt nagu Swissdent, Opalescence ja Splat. 

Kuva kogu tekst peida tekst