Intimhooldus

Enimmüüdud tooted

Intiimpesugeelid või salvrätikud teie intiimhügieeniks

Hoolitse oma intiimse piirkonna eest erilise hoolega, et säilitada selle loomulik mikrofloora ja vältida ebameeldivaid aistinguid või soovimatut lõhna. Intiimhügieeni tooted ei sisalda klassikalist seepi, vaid tavaliselt nende koostises leiab piimhapet või muid toitvaid koostisosi, et hoida teie intiimpiirkonna pH taset tervena ja loomulikult happelisena, taastades seega puhta ja värske tunde.

Miks kasutada intiimpesugeeli?

Teie intiimpiirkonna tervislik pH on tavaliselt vahemikus 3,8 kuni 4,5 (happeline keskkond). Tavalised seebid on happesusega pH 5,5, nii et nende kasutamine võib häirida teie intiimpiirkonna loomulikku mikrofloorat. Intiimsetel salvrätikutel ja geelidel on spetsiaalsed valemid, mis tasakaalustavad loomulikku pH-d, rahustavad ärritust ja võitlevad ebameeldiva lõhnaga.

Milliseid intiimhügieenitooteid valida?

Notino.ee pakub laias valikus intiimpesutooteid igapäevaseks kasutamiseks või kiireks värskendamiseks reisimise ajal.

  • Intiimseep on spetsiaalselt loodud mitte häirima naha hüdrolipiidset kihti ja kaitsma limaskesta ärrituse eest. Intiimseebid sobivad igapäevaseks kasutamiseks.
  • Intiimpesugeel või emulsioon on mõeldud tundlikule ja ärritunud nahale, taastab kiiresti selle tasakaalu ja vähendab ebameeldivaid aistinguid. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.
  • Optimaalse pH-ga intiimvaht on värskendav puhastusvahend õrna, kuid tõhusa regulaarse intiimhügieeni jaoks.
  • Intiimõli puhastab õrnalt ja niisutab intensiivselt nahka.
  • Peene lõhnaga intiimsed salvrätikud on suurepärane toode reisimiseks, eriti kui teil pole võimalust päeva jooksul pesta ega värskendada end. Intiimsed niisked salvrätikud on mugavates pakendites, mida saate hõlpsasti oma käekotti või seljakotti panna.
  • Intiimpihusti või intiimpesu udu on mõeldud tundliku piirkonna kiireks värskendamiseks päeva jooksul või väga õrnaks pesuks.

Intiimpesugeel meestele

  • Intiimhügieenitooted meestele on abiks suurenenud füüsilise aktiivsuse ajal või lihtsalt selleks, et vältida ebameeldivaid pitsitus- ja ebamugavustundeid. Need pakuvad kiiret leevendust, niisutavad nahka ja pakuvad püsivat värskustunnet. Intiimhügieen meestele on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ja sellest peaks saama teie igapäevase hügieeni oluline osa.
  • Notino pakub intiimset geeli meestele, mis sobib igapäevaseks kasutamiseks duši all. Pärast vanni soovitame kasutada püsivat intiimpesugeeli, mida ei pea maha pesema ning mis tagab värske ja kuiva tunde kogu päeva jooksul ning toimib peene aroomiga higistamisvastase vahendina.

Nautige puhast ja värsket tunnet, mis kestab terve päeva jooksul ning avastage parim intiimhügieenigeel, käepärased intiimpesu salvrätikud õrnaks hoolduseks või intiimpesu pihustid meestele ja naistele veebilehel notino.ee!