Maniküürikomplektid ja küüneviilid

Enimmüüdud tooted

Tee kodus korralik maniküür, et saaksid olla uhke oma täiuslike küünte üle! Otsid täielikku maniküürikomplekti, pediküürikomplekti või sul on vaja lihtsalt head küüneviili, küünenaha eemaldajat, küünepoleerijat või küünekääre või lõikurit? Lai valik koduseid maniküürivahendeid saidil notino.ee sisaldab kindlalt kõike, mida vajad oma kaunite käte ja küünte jaoks!

Mida peaks maniküürikomplekt sisaldama?

Hea küüneviil aitab küüntele mõne hetkega täpse kuju anda. Vali oma vajadustele kõige paremini vastav küüneviil.

  • Klaasist küüneviil ei põhjusta küünte lõhenemist ja kestab terve igaviku.
  • Metallist või paberist viil on suurepärane küüntele korraliku viimase lihvi andmiseks, kuid see ei kesta kaua. See on hea valik, kui kipud sageli küüneviile kaotama.

Küünekäärid aitavad sul säilitada küünte ideaalset pikkust ja kuju. Et need töötaksid efektiivsemalt, leota küüsi enne lõikamist vees.

Küünelõikur on mõeldud küünte, eriti kõvemate küünte lõikamiseks. Seetõttu on see ükskõik millises maniküüri- või pediküürikomplektis absoluutselt asendamatu.

Küünenaha eemaldaja surub liigse küünenaha kiiresti ja täpselt tagasi.

Küünepoleerplokk annab maniküürile viimase lihvi. See ei ole mõeldud küünte viilimiseks – pigem küüne pinna täiustamiseks ja poleerimiseks. Sinu küüned saavad loomuliku läike isegi küünelakki kasutamata.

Kuidas kodus maniküüri teha?

Kuule hoolega, kui plaanid maniküüri teha! Meil on mõned näpunäited selleks, kuidas seda protsessi nautida ja parimaid võimalikke tulemusi saavutada.

  • Eemalda kogu mustus ja vana küünelakk küünelakieemaldajaga.
  • Lõika küüned, kasutades küünelõikurit või kääre.
  • Alusta küünte kujundamist küüneviiliga.
  • Eemalda küünepõhjadelt liigne küünenahk. Proovi küünenaha eemaldajat või küünenaha lõikurit.
  • Vii protsess lõpule küünelaki veatu pealekandmisega. Kas valid tagasihoidliku prantsuse maniküüri või lased end vabaks ja valid erksa ja julge tooni?

Tee kodus salongikvaliteediga maniküür. Hea maniküürikomplekti, küünelõikuri ja klaasist küüneviiliga on see ülimalt lihtne!