Mine põhisisu juurde

Bioderma

Rohkem Bioderma kohta

Bioderma dermokosmeetika põhineb teadmistel naha ja selle bioloogiliste mehhanismide kohta. See teaduslik lähenemisviis tagab spetsiaalselt erinevatele nahatüüpidele või probleemidele suunatud toodete koostised. Bioderma kosmeetika ei sisalda nahale kahjulikke koostisosi, nagu parabeenid, ftalaadid ja formaldehüüdid.

 

Iga toote koostis põhineb täielikult nahas leiduvatel puhastel toimeainetel, mis tähendab, et Bioderma tooted ei tekita ärritusi. Iga nahahooldustoode on läbinud kliinilised uuringud ja loodud dermatoloogia, allergoloogia ja toksikoloogia ekspertide järelevalve all. Alates selle asutamisest 1970. aastal on kaubamärk välja töötanud mitmeid patente. Näiteks Bioderma Sensibio - Bioderma mitsellaarvesi - oli ajaloo esimene puhastusvesi ja on siiani üks populaarsemaid. Bioderma Sébium sarjas sisaldub patenteeritud Fluidactiv kompleks, mis võitleb tõhusalt kõigi rasuse ja probleemse naha tunnustega.

Brändiportfell sisaldab keerukaid nahahooldustooteid kogu kehale. Oluline on see, et Bioderma ei paku ainult ajutist leevendust, vaid tegeleb otseselt probleemi põhjusega. Veenduge, et teie nahk oleks ideaalselt hooldatud!

Kuva kogu tekst peida tekst