Blondid juuksed

FILTER SEES
  • Blondid ja esileetõstetud juuksed
Filtreeri
Hinnavahemik

kuni

Sugu / Vanuserühm
Enimmüüdud tooted

Ilus blond juus on paljude naiste unistus. Paljud neist ei kõhkle, et looduse poolt saadut pisut muuta ning oma loomulikku juuksevärvi pleegitada või blondeerida.

Kuid pea meeles, et blondeeritud juuksed vajavad erihoolt, et need püsiksid ilusad, niisutatud ja läikivad.

Esmalt vali hoolikalt šampoon blondidele juustele. Soovitame valida spetsiaalsed tooted, et kaitsta blondi värvi väljapesemise eest. Kui sul on külma varjundiga blondid juuksed, vali soovimatu kollase varjundi vähendamiseks nn hõbešampoon.

Pärast pesemist kanna peale blondidele juustele mõeldud palsam , et juukseid toita ja niisutada ning kasuta aeg-ajalt intensiivseid juuksehooldustooteid ja keratiinimaske. Ära unusta ka päikesekaitset, näiteks UV-filtriga pihustatavat toodet blondidele juustele.

Notino.ee pakkumine sisaldab erinevaid nn hõbešampoone, blondidele juustele mõeldud juuksepalsameid ja maske. Pakume ka pleegitavat pulbrit blondidele juustele, intensiivset juuksehooldust värvitud ja salgutatud heledatele juustele ning spetsiaalseid seerumeid ja emulsioone heleda tooni esiletõstmiseks. Leia sobiv toode meie laiast valikust kaubamärkidelt Matrix, Alfaparf Milano, Rene Furterer, Milk Shake ja teised.