Mine põhisisu juurde

Nahatooni ühtlustavad kreemid: kas oskate neid kasutada?

Nad tulevad toime igasuguse nahaprobleemiga, annavad ilusa jume või annavad sellele tervisliku sära. Piisab, kui teada, kuidas õige toode valida ja kuidas seda kasutada. Nahatooni peitekreemid ja nahka ühtlustavad tooted peaksid kuuluma igasse meigiarsenali.

Katke silmaalused tumedad sõõrid, akne, armid ja tedretäpid hõlpsalt ja kiirelt. Käepärased nahatooni ühtlustavad tooted toimivad kontrasti põhimõttel, neutraliseerides soovimatud varjud ja värvilaigud. Leidke parim nahatooni ühtlustav peitekreem just oma nahaprobleemile või soetage peitekreemipalett, millega olete kõigeks valmis.

Roheline peitekreem

Milleks see mõeldud on:

Roheline on punase vastand ja neutraliseerib seega suurepäraselt punaseid laike nahal. See on täiuslik peitekreem aknele kalduva naha, punaste armide ja läbikumavate veenide jaoks. Ärge seda ainult lahtiste haavade peal proovige.

Kuidas seda kasutada:

Kandke õhuke kiht rohelist peitekreemi näo probleemsetele kohtadele. Hajutage see põhjalikult nahale ja seejärel ühtlustage nahatoon jumestuskreemiga. Teie vistrikud ja armid on otsekohe vähem märgatavad.

Kuva kogu tekst peida tekst

Lilla peitekreem

Milleks see mõeldud on:

Lilla on kollase vastand ja sobib seega eriti hästi soovimatute kollaste alatoonide neutraliseerimiseks. Samuti lisab see jumele sära ja värskust.

Kuidas seda kasutada:

Sobitage lilla peitekreem oma nahatooniga. Heledatele nahatoonidele sobivad eelkõige heledad violetsed toonid, samas kui tumedatele mõjub paremini eredam lilla. Kandke õige pisut peitekreemi pintsli või käsna abil nahale ning seejärel kandke sellele kiht jumestuskreemi või kinnitage toode lihtsalt puudriga.

Kuva kogu tekst peida tekst

Oranž peitekreem

Milleks see mõeldud on:

Ületamatu nahatooni ühtlustav kreem tumedate silmaaluste vastu, mis eriti hästi leevendab just tumedaid, sinakaid sõõre. Väike kogus asendab tuhmi, halli jume terve säraga, samas kui rohelise peitekreemiga segades peidab see eriti hästi tillukesi siniseid või rohelisi veresooni.

Kuidas seda kasutada:

Kandke oranž peitekreem tumedatele silmaalustele, hajutage see ja katke jumestuskreemiga – ja näetegi noorem välja!

Kuva kogu tekst peida tekst

Roosa peitekreem

Milleks see mõeldud on:

Roosa peitekreem peidab suurepäraselt laike, tedretähne ja sünnimärke heledal nahal. Roosa värv neutraliseerib rohelisi toone ja võib seetõttu aidata katta tillukesi rohelisi veresooni näonahal. Kuid roosat peitepulka on parem lillade vistrike lähedal vältida, kuna neid see üksnes rõhutaks.

Kuidas seda kasutada:

Just nagu rohelist peitekreemi: kanna probleemsetele kohtadele, hajuta ja kata peitekreemiga.

Kuva kogu tekst peida tekst

Kollane peitekreem

Milleks see mõeldud on:

See lisab väsinud, tuhmile nahale sära ning muudab selle tooni soojemaks ja tervemaks. Samuti katab see suurepäraselt lillakaid silmaaluseid, sinikaid ja lillasid läbi naha paistvaid veene.

Kuidas seda kasutada:

Kandke kollane peitekreem silmade alla, alustades sisemistest silmanurkadest ja hajutades väljapoole, või kandke õhuke kiht jumestuskreemi alla, et kogu nägu värskendada. Nii paistab teie jume puhanud ja särav.

Kuva kogu tekst peida tekst

Valge ja nahavärvi peitekreem

Milleks see mõeldud on:

Neutraalne, teie enda naha värvi peitekreem katab mitteteretulnud vistrikud, laigulise naha või ka magamata öö põhjustatud tumedad silmaalused. Lisaks iluvigade katmisele saab valget peitekreemi kasutada ka esiletõstjana, millega oma lemmiknäojooni rõhutada.

Kuidas seda kasutada:

Nahavärvi peitekreem toimib üllatavalt hästi isegi ilma jumestuskreemita.

 

Kandke seda probleemsele kohale ja hajutage hoolikalt. Samuti võib seda eriti loomuliku tulemuse saavutamiseks kasutada koos värvitooni ühtlustavate kreemidega.

Kasutage valget peitekeemi tumedatel silmaalustel ja ühtlustage seejärel nahk jumestuskreemiga või kandke peitekreemi silmade sisenurkadesse, põsenukkidele, ninaseljale, kulmuluule ja ülahuule keskele, et oma näojooni rõhutada.

 

Kuva kogu tekst peida tekst