Mine põhisisu juurde

Cremo

Brändi Cremo kohta

Uskumatu kvaliteet, esmaklassiline koostis ja fantastilised tulemused. Selle kõik tagab hooldusvahendite sari meestele, kes tahavad head välja näha ja ennast niisama hästi tunda. Meestele, kes ootavad oma hooldusvahenditelt midagi enamat ja kes näevad keha- ja näohoolduses võimalust oma isiksust väljendada ning enesekindlust suurendada.

 

„Me peame olema parimad, et teie end kõige paremini tunneksite,“ kõlab California firma Cremo moto. Cremo Company on kosmeetikafirma, mis lähtub minevikutraditsioonidest. Igapäevast ehtsust ja ülimalt mõjuvaid koostisosasid kombineeritakse luksusliku näo- ja kehahooldusega nii, et klientidele pakutakse alati perfektset elamust.

2005. aastal asutatud Cremo edu põhines vaid ühel tootel – raseerimiskreemil. Firma rajaja otsustas luua kõige parema raseerimiskreemi, ideaalse toote, mis täidab suurepäraselt oma funktsiooni ja on samas kõigile kättesaadav. Nii sündis Cremo kaubamärk. Nüüd pakub Cremo meestele kõiki näo- ja kehahooldustooteid, pöörates samas tulemusele ja kvaliteedile samasugust tähelepanu nagu vanasti.

Avastage see luksuslik sari ja tehke oma igapäevasest hooldusprotseduurist rituaal, mida ootate rõõmuga. Raseerimiskreem Cremo Shave Cream tagab perfektselt sujuva raseerimise, habemeõli Cremo Beard Oil hoolitseb samas teie habeme eest. Teie keha ja vaimu värskendab energiat andev dušigeel Cremo Reserve Collection Palo Santo ja teie juuste eest hoolitseb värskendav šampoon Cremo Citrus & Mint Leaf 2in1 Cooling Shampoo.

 

 

Kuva kogu tekst peida tekst