Mine põhisisu juurde
Curaprox 1560 Soft Hambahari soft
Curaprox 1560 Soft Hambahari soft

Kas teate, et terved hambad ja igemed on meie keha üldisele tervisele võtmetähtsusega? Šveitsi kaubamärk Curaprox on seda kohe kindlasti. See on hambahügieenile spetsialiseerunud üle 40 aasta ja selle tooted lihtsalt töötavad hästi. Proovige teiegi hambaharju ja muid tipptasemel hambahooldusvahendeid, mida maailm igatahes armastab.

Koostöös hammaste valdkonna ekspertidega on kaubamärk arendanud suuõõnehoolduse jaoks parimaid tooteid juba aastast 1972. Curaproxi hambahari on lihtne, kuid seda tõhusam, ning tänapäeval peetakse seda legendiks. Tavaline nailon on siin asendatud eriti pehmete patenteeritud CUREN® kiududega, mida täiendavad sirge lõige ja suur tihedus. Just see erineb eri harjatüüpide puhul. Kõige populaarsemate seas on ülipehme Curaprox 5460, mis on õrn ka kõige tundlikumate igemete vastu.

Valikus on ka Curaproxi hambapasta või Curaproxi hambavaheharjad, millega saab vaid mõne liigutusega suurepäraselt puhastada hambad absoluutse täiuslikkuseni. Kui te ikka veel kõhklete, laske end ahvatleda harjade mängulisel ja värvilisel disainil ning nautige regulaarselt nende spetsiaalseid jõulu- või sõbrapäeva väljaandeid.

Curaprox1560 Soft Hambahari soft

6,10
8% hinnaeelis
1 ks 1 tk
5,60

Laos | 5,60 / 1 tk, sh km | Kood: CUR02502
1
DPD Kohaletoimetamine koju
Kolmapäev 28.2.2024
Isiklik kättetoimetamine
Kolmapäev 28.2.2024