Mine põhisisu juurde

Parfums de Marly

Parfums de Marly

Luksuslikud nišilõhnatooted brändilt Parfums de Marly on inspireeritud Louis XV. aegadest, kelle kirg lummavate lõhnade vastu oli kõigile teada. Ta armastas eriti ekstravagantseid ja intensiivseid lõhnu paljude rikaste nootidega. Iga päev ta palus oma magamistuba lõhnastada erinevate parfüümidega. Isegi tema aias olevad purskaevud olid lõhnastatud veega.

Parfums de Marly taaselustab rikkalike ballide ja pidustuste vaimu, mis leidsid aset kohas nimega Château de Marly, et pakkuda meelelahutust kuninglikule õukonnale ja välismaalt pärit kõrgetele isikutele. Lisaks vanale parfümeeriale, Parfums de Marly avaldab austust ka hobuste võidusõidule. Pealegi olid need Louis XV. lemmikud ajaviited. Iga lõhn on austusavaldus ühele hobuse tõule, mis Prantsuse õukonnas kuulus oli. Sellepärast näeb selliseid nimesid nagu Parfums de Marly Herod, Oajan või Pegasus brändi sarjas.

Iga Parfums de Marly aroom kannab elementi Prantsuse ajaloost. Sukelduge rikkalikku essentsi sisse, mis on valmistatud parimatest koostisosadest.

Kuva kogu tekst peida tekst