Mine põhisisu juurde

Real Techniques

Real Techniques kohta

Kvaliteetsed, hinnatud ja uuenduslikud kosmeetikatarbed kõigile meigisõpradele kaubamärgilt Real Techniques. Selle tooted ühendavad endas kõrgtehnoloogilisi materjale ja uuenduslikke vorme, et saavutada täiuslik meik. Tootekollektsioonis sisalduvad nii pintslikomplektid kui ka eraldi pintslid jumestuskreemi, puudri, põsepuna, lauvärvide ja kontuurimise jaoks, rääkimata siis armastatud käsnadest. Ei puudu ka näonaha või pintslite ja käsnade endi puhastamiseks mõeldud tooted.

 

Kaubamärk Real Techniques jõudis turule 2011. aastal. Sortimendis on kvaliteetsed kerged pintslid, mida on lihtne kasutada ja puhastada ning mis aitavad teil teha endale parima meigi. Real Techniquesi pintslid on valmistatud sünteetiliselt materjalist taklonist, mis on sile ja pehme ning sobib ka tundlikule näonahale. Meigikäsnad on valmistatud uuenduslikust lateksivabast vahust, mis ajavad jumestuskreemi ühtlaselt laiali, et saavutaksite sileda ja veatu tulemuse. Mainimist väärib ka jumestuskreemi pealekandmiseks mõeldud käsn Real Techniques Miracle Complexion Sponge Ornament.

Nii algajatel kui ka kogenud meigikunstnikel lihtsustavad elu pintslikomplekt Real Techniques Everyday Essentials ning kreemjate ja vedelate jumestuskreemide jaoks mõeldud praktiline pintsel Real Techniques Original Collection Base. Sõltumata sellest, kas teie eesmärk on nn nude look või keeruline õhtumeik, aitavad Real Techniquesi kosmeetikatarbed teil saavutada meikimisel uue taseme.

Kuva kogu tekst peida tekst