Mine põhisisu juurde

Apivita

Mesilased on looduse käsitöölased. Nad loovad elu.

Ilma mesilasteta ei oleks maailmast midagi alles.

APIVITAs on mesilased meie südamel.

Vaatame lähemalt meie hinnalist “Beehive” brändilt APIVITA.

See film on toodetud APIVITA ja Cosmetics Europe jaoks BBCStoryWorks Commercial Production‘i poolt.

Rohkem infromatsiooni: https://essentialsfordailylife.cosmeticseurope.eu/about.html

Kuva kogu tekst peida tekst

Apivita kohta

Naturaalne. Tõhus. Terviklik. Apavita kosmeetika tuleb päikselisest Kreekast ja esindab terviklikku lähenemist ilule, õnnele ja tervisele. Need tooted edendavad tasakaalukat ja harmoonilist elustiili, kasutavad väga kvaliteetseid koostisosi ja nende tooted ei sisalda ftalaate, silikoone ja mineraalseid õlisid.

 

Apivita lugu algas 1972. aastal, kui see avastati noorte apteekrite poolt nimedega Nikos ja Niki Koutsian. Nad said inspiratsiooni mesilastest, Kreeka loodusest ja Hippocrates´e terviklikust lähenemisest. Nimi Apivita tuleb Ladina sõnast “apis” (mesilane) ja “vita” (elu), sest mesilaste toodetu on põhiline koostisosa nende kosmeetikas.

Avasta Apivita ilu imeline mõju. Proovi näiteks populaarset Apavita Aqua Beelicious niisutavat sarja, tooteid armastatud Apivita Bee Radiant vananemisvastaselt sarjalt, Apavita Cleansing nahahooldust või väga tõhusat Apavita Express Beauty näomaske. Sulle võivad meeldida ka Apivita Queen Bee pinguldav kreem ja seerum, Apivita Hair Loss sprei ennetamaks juuste väljalangemist või Apivita Wine Elixir kortsudevastane hooldus.

Kuva kogu tekst peida tekst