Mine põhisisu juurde

Azzaro

Kohta Azzaro

„Elu on lõppematu suvi.“ Nii kõlab Prantsuse kaubamärgi Azzaro moto ja nende parfüümid kehastavad nüüdisaegset luksuslikku elustiili, mis on seotud oskusega elu nautida.

Kaubamärgi lõi Tuneesias Itaaliast pärit vanematele sündinud Loris Azzaro. Kogu lapsepõlve ja noorukiea veetis ta rannikul, ümbritsetuna merest, päikesest ja Vahemere-äärse elu atmosfäärist, mis andis tema loomingu jaoks palju inspiratsiooni. 60. aastatel kolis Loris Pariisi ning 1967. aastal lõi ta kaubamärgi Azzaro. Läbilöök tuli sädelevate kleitidega, mis oli toona levinud „väikeste mustade kleitide“ täielik vastand.

Esimene Azzaro parfüüm tuli välja 1975. aastal. Nüüdseks on neid selle kaubamärgi all esitletud juba mitukümmend. Populaarsemate hulka kuuluvad tsitrusetoonidega meeste tualettvesi Azzaro Chrome, vürtsikas meeste parfüümvesi Azzaro Wanted By Night ja ajatu parfüüm Azzaro Pour Homme aastast 1978. Ka daamid leiavad valikust endale midagi – neile on mõeldud idamaine Azzaro Wanted Girl, puuvilja-lillelõhnaga Azzaro Mademoiselle L'Eau Très Florale ja võrgutav Azzaro Pour Elle.

Kuva kogu tekst peida tekst