Mine põhisisu juurde

Benefit

Benefit kohta

Endised modellid, õed Jean ja Jane Ford lõid 1976. aastal kosmeetikakaubamärgi Benefit Cosmetics. Nende eesmärk oli manada naeratus iga naise näole. Koos lõid nad maailma esimesed ja ainsad nn fake it’id – loovate pakendite ja lõbusate nimedega kiiretoimelised ja väga head kosmeetilised tooted iga iluprobleemi lahendamiseks.

Nüüd saavad kogu maailma naised teeselda, et võivad olla ükskõik kes või mis, kuni see päriselt teostub. Seejuures on neile abiks Benefit selliste ikooniliste bestseller’itega nagu vedel põsepuna Benetint, ripsmetušš Benefit BADgal BANG, jumestuskreem Benefit Hello Happy, meigialus Benefit POREfessional, pruunistaja Benefit Hoola Bronzer, korrektor Benefit Boi-ing, kulmupliiats Benefit Precisely, My Brow Pencil ja kulmugeel Benefit Gimme Brow+.

Ning kirss tordi peal – Benefit on üleilmne* asjatundja number üks täiuslike kulmude alal, mis muudavad täiuslikuks ka teie näo. Kosmeetikavahendid Benefit lahendavad kogu maailma kulmuprobleeme ning on üle 40 aasta raputanud kosmeetikatööstust.

* Jaanuar kuni detsember 2019 USAs, Suurbritannias, mujal Euroopas, Koreas ja Hiinas

Kuva kogu tekst peida tekst