Mine põhisisu juurde

Bielenda

Bielenda kohta

Loodusest inspireeritud kosmeetika. See on Poola kaubamärk Bielenda, mis kasutab kõrgeima kvaliteediga looduslikke koostisosi. Kõik, kes unistavad ilusast nahast ja juustest, hoolides samal ajal ka kosmeetilisest koostisest ja keskkonnast, tunnevad nende toodete vastu huvi. Bielenda ilu on oma nime saanud selle asutaja, Gdanski ülikooli keemiateaduskonna lõpetanud Barbara Bielenda järgi, kes asutas kaubamärgi 1990. aastal.

Enne nende väljaandmist läbivad Bielenda tooted ranged dermatoloogilised testid ja peavad näitama kõrget efektiivsust. Nende erakordselt õrnad koostised muudavad need sobivaks isegi allergikutele. Bielenda on ka esimene Poola kaubamärk, mis hakkas pakkuma tooteid, millel on haruldase hõlmikpuu ekstrakt.

Lai valik Bielenda tooteid sisaldab nahahooldust, kehahooldust ja juuksehooldust - alates näokreemidest, meigieemaldajatest ja dušigeelidest kuni Bielenda päikesehoolduseni, šampoonide ja koorijateni. Mõned populaarseimad tooted on isepruunistav vaht Bielenda Magic Bronze ja maagiline vesi Bielenda Magic Water, mida saab kasutada meigi-, esiletõstja- või värskendava tootena. Kui olete hädas probleemse nahaga, peaksite kindlasti vaatama Bielenda Dr Medica akne valikut.

Kuva kogu tekst peida tekst