Mine põhisisu juurde

Biolage

Biolage kohta

Looduslikult professionaalne. Aus oma veendumuselt. See on Biolage juuksehooldus, bränd, mis kasutab koostisosadena ürte ja mis omab lõputult kogemusi meisterjuuksuritelt. Biolage tooted on unikaalsed oma tõhususe poolest, annavad suurepäraseid tulemusi ja on sinu juustele õrnad.

 

Biolage bränd loodi Arnie Milleri poolt 1990. aastal, mil tal tuli mõte kasutada looduse jõudu juuksehoolduses ja kaitses. Brändi väärtused põhinevad loodusel, jätkusuutlikusel, aususel ja tervislikkusel, suurt rõhku on pandud naturaalsete materjalide kasutamisele ja keskkonnasõbralikele meetoditele.

Avasta üha rohkem naturaalseid koostisosi, ümbertöödeldud pudelid ja ökolagunev koostis Biolage R.A.W. sarjalt – tõeline, autentne, terviklik. See on fantastiline valik kõigile, kes hoolivad keskkonnast ja unistavad ilusatest juustest.

Erinevalt Biolage R.A.W. toodetes, armastavad kliendid ka Biolage Essentials VolumeBloom šampooni, mis annab volüümi ka kõige õhematele juustele, Biolage Essentials HydraSource palsamit, mis niisutab su juukseid täielikult või Biolage Keratindose sarja tundlikele juustele.

Kuva kogu tekst peida tekst