Mine põhisisu juurde

Caudalie

Caudalie kohta

Kasutage viinamarjakasvatuse kasulikku mõju maksimaalselt ära Caudalie kosmeetika abil, mis sisaldab kogu päikesepaistelise Prantsuse viinamarjaistanduse ilu. Nende peamine koostisosa on viinamarjaseemne ekstrakt - maailma tugevaim antioksüdant, mis võitleb usaldusväärselt naha vananemise märkidega.

 

Caudalie asutas 1993. aastal abielupaar Mathilde ja Bertrand Thomas pärast nende saatuslikku kohtumist professor Joseph Vercautereniga, kes tutvustas neile selle erakordse taime pinguldavat, noorendavat ja kaitsvat toimet. Sellest ajast alates on Caudalie välja toonud ühe tõhusa toote teise järel. Igaüks neist on ainulaadne, kuid neil on üks ühine joon - Caudalie kosmeetikal on alati puhtalt looduslik koostis, mis on sõbralik nii teie nahale kui ka keskkonnale.

Proovige ise Caudalie tooteid! Kultuselemmiku Caudalie Beauty Elixir mitmekülgsus on muutnud selle populaarseks paljude kuulsuste, meigikunstnike ja iluarmastajate seas kogu maailmas. Samuti võib teile meeldida koorija Caudalie Cleaners & Toners või mask Caudalie Maskid ja koorijad. Ükskõik, millist toodet valite, võite alati olla kindel, et Caudalie kosmeetika muudab teie igapäevase nahahooldusrutiini ainulaadseks ja lõõgastavaks kogemuseks.

Kuva kogu tekst peida tekst