Mine põhisisu juurde

Collistar Milano

Collistar kohta

Collistari tipptasemel Itaalia kosmeetikatooted on sündinud kosmeetikakire, loovuse ja lõppematu teadustöö koostoimel. Koostisosade fantastiliselt kõrge kvaliteet, põhjalik testimine ja uusimate tehnoloogiate kasutamine kindlustavad, et teie nahk saab parima võimaliku hoolduse.

Collistar sai alguse 1983. aastal moe- ja ilumaailma südames Milanos. Bränd keskendus algusest peale kõrgeimale kvaliteedile, teadusuuringutele ja Itaalias tootmisele ning võitis nii itaallastest klientide kui ka välismaalaste südamed. Tänu innovatiivsetele toodetele on Collistarist saanud Itaalia ilu ja stiili võrdkuju enam kui 40 riigis.

Collistar pakub kõike, mida vajate oma naha eest hoolitsemiseks ja täiuslikuks jumestuseks. Nende absoluutne menuk on volüümi lisav ja koolutav ripsmetušš Collistar Mascara Infinito. Ülipopulaarne on ka Collistar Pure Actives kollageeni sisaldav kortsudevastane seerum. Kuid lisaks pakub Collistar ka naiste- ja meestelõhnu, näiteks puiduste nootidega meeste tualettvesi Collistar Acqua Wood Eau de Toilette ja Collistar Prestige Collectioni unisex parfüümveesari.

Kuva kogu tekst peida tekst