Mine põhisisu juurde

Eucerin

Eucerin kohta

Eucerini apteegikosmeetika on oma ala parimate seas. Teadus- ja arendustöö, millel nende tooted põhinevad, on läbi viidud koostöös dermatoloogidega uusimate teaduslike avastuste põhjal. Just seetõttu pakub see firma meditsiinilise taustaga tooteid, mis vastavad tänapäeva inimeste vajadustele, on kooskõlas kõrgeimate dermatoloogiliste standarditega ning võtavad arvesse nahatüüpide erinevusi.

Eucerin asutati enam kui 100 aastat tagasi ja selle aja jooksul on firmal välja arenenud laialdane teadmistepagas inimnaha kohta. Nende klassikuks muutunud, nahka taastava mõjuga Eucerin Aquaphor salv loodi 1925. aastal ja on läbi aastate jätkuvalt edukas. Selle paljude eeliste seas on peamised universaalne kasutussobivus ja veevaba koostis. Eucerin Hyaluron Filler sari on kõigi aegade esimene kosmeetikatoodete sari, millel on tõestatud kosmeetiliste protseduuride mõjuvõime tänu hüaluroonhappesisaldusele suurendada.

Ükskõik, kas valite Eucerini niisutava kreemi, päikesekaitsetoote või hellatoimelise šampooni, on brändi eesmärk alati sama – pakkuda teile parimat võimalikku lahendust ja hoida teie nahk terve ning kaunina.

Kuva kogu tekst peida tekst