Mine põhisisu juurde

Meigirutiin

Vaid vähestel meist on niivõrd vedanud, et nad on saanud looduse poolt veatu näonaha. Enamus peab alatasa tegelema erinevate puudustega, mis on täiesti normaalne. Kui tahate end paremini tunda ja anda oma panus naha ideaalsesse välimusse, anname teile selleks nõu.
Lisaks pakume 15% hinnaalandust antud meigirituaaliks vajalike toodete ostmiseks.

1. samm: hooldus ja silumine

Veel enne seda, kui hakkate oma näol midagi katma, on vaja näonahka niisutada ja pehmendada selle tekstuuri. Selleks läheb teil vaja aluskreemi. Selle peal näeb meik hoopis parem välja, ei kogune kortsudesse ning peab kauem vastu.

2. samm: puuduste peitmine ja ühtlustamine

Õige jumestusvahendi valikul kaaluge seda, kui suures ulatuses on vaja ebaühtlusi katta ning milline on teie nahatoon ja -tüüp. Vedelad jumestusvahendid on väga mitmekesised, sobivad peaaegu kõigile ja nende valik on tõeliselt rikkalik. Kuid kaaluge ka kompaktseid vahendeid ja jumestusvahtusid (sobivad ideaalselt rasusele näonahale) või näiteks jumestuspulkasid (katavad paremini ebaühtlusi).

3. samm: kas muuta matimaks või kirkamaks?

Kõige levinum trend on hetkel küll glow skin, aga rasuse ja kombineeritud näonaha puhul tuleb kindlasti kasuks T-piirkonna puuderdamine näiteks imepeene tolmpuudriga. Nii püsib teie meik kauem kaunina. Selleks et jumestust päeva jooksul kiirelt uuendada, hoidke käekotis alati kompaktset puudrit. Kas teil on pigem kuiv nahk? Siis valige kergelt kirgastav puuder. Kui te ei soovi oma meigi tooni muuta, kasutage läbipaistvat puudrit.

4. samm: kestev meik

Kas teadsite, et kinnituspihustiga võite oma jumestuse vastupidavust pikendada mitme tunni võrra? Nii võite olla kindel, et teie nahk näeb suurepärane välja kogu tööpäeva jooksul või peol kuni varahommikuni tantsides. Lisaks sellele niisutab sprei nahka, kaitseb, kirgastab või vastupidi, muudab kergelt matiks.

Kõik need tooted on müügil 15% soodustusega